Pagimdė praėjus valandai po to, kai sužinojo, jog yra nėščia

Nors ši istorija ir sunkiai suvokiama protu, tačiau ji tikra: moteris šiandien džiaugiasi sveika dukryte, kurios, pasak, medikų, ji niekada negalėjo susilaukti. O pagimdė ją Kim praėjus valandai po to, kai sužinojo, jog laukiasi.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, Kaip namuose pasigaminti veiksmingų priemonių nuo peršalimo
"Alfa" kartos vaikai: kokie jie, ir kaip su jais elgtis

Gydytojai paskelbė moterį nevaisinga

Kim jau seniai kentė policistinių kiaušidžių sindromą. Tai toks hormoninis sutrikimas, kai yra didelis insulino lygis arba vyriški hormonai, vadinami androgenais, kurie sukelia nutukimą, nereguliarias menstruacijas, bėrimą, didelį plaukuotumą, diabeto riziką ir nevaisingumą. Per 15 santuokos metų Kim daugybę kartų girdėjo, kad dėl ligos ji niekada nesusilauks vaikų. Laimė, tai nebuvo tiesa.

Gimė sveika mergaitė

Per stebuklą gimė mergaitė Shelby. Tiesa, viskas galėjo baigtis ne taip sėkmingai. Akušerijos ir ginekologijos skyriaus vedėjas, Kim gydytojas Charlesas McCuskeris teigė leidiniui „The Sydney Morning Herald", kad viskas galėjo baigtis liūdnai, jeigu moteris būtų kentusi pilvo dieglius ir nevažiavusi į ligoninę ar jei bendrosios praktikos gydytoja nebūtų padariusi nėštumo testo. „Padariniai būtų tragiški", - sakė jis.

Kai Kim atvyko į ligoninę, ji svėrė 170 kilogramų, o virkštelė buvo apsisukusi kūdikiui aplink kaklą. Visgi nepaisant pavojų ir netikėtumų, mergaitė išvydo pasaulį ir buvo sutikta su dideliu džiaugsmu. „Stulbinama dovana dviem nuostabiems, nuoširdiems žmonėms. Net tokiam senam bambekliui, kaip aš, ji atrodo labai žavus kūdikis", - sakė gydytojas Ch. McCuskeris.

Paviešinusi savo istoriją moteris susilaukė ir neigiamų komentarų

Toms moterims, kurias pykina šešis nėštumo mėnesius, o likusius tris mėnesius kūdikis spardo į šonkaulius tarsi futbolininkas, gali kilti klausimas, kaip Kim nesuprato, kad yra nėščia. Kim parašė socialiniame tinklalapyje: „O kad būčiau žinojusi, kad laukiuosi. Kiek daug dalykų praleidau. Neturiu ultragarsu darytos kūdikio nuotraukos, neturėsiu jai ko papasakoti, negalėsiu duoti patarimų, kai ji pati lauksis kūdikio."

Artimieji ir draugai aprūpino Shelby tėvus viskuo, ko tik jiems reikėjo naujam gyvenimo etapui. „Grįžome namo nė vystyklo neturėdami, tačiau dėl žmonių geranoriškumo gavome visko, ko reikia, ir dar daugiau", - džiaugėsi Kim.

Šiandien per stebuklą gimusiai mažylei sukako du mėnesiai, o jos tėvai neatsidžiaugia gavę didelio dovaną - galimybę tapti tėvais.

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis