Neplanuotai pastojusią 47 - metę ištiko šokas sužinojus, kad gims trynukai

47 -erių metų Sharin Lewis iš Majamio (JAV) nebeplanavo nėštumo, todėl žinia, kad ji laukiasi, buvo netikėta. Vos spėjo moterys susitaikyti su naujiena, kai patyrė dar vieną šoką - ji laukiasi trynukų!

Sharon jau turėjo du paaugusius vaikus: 25-erių metų dukterį ir 14-metį sūnų.

Medikai sako, kad tai itin retas atvejis, kai tokio brandaus amžiaus moteris pastoja su trynukais natūraliu būdu, o ne padedant vaistams ar po nevaisingumo gydymo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Dviguba laimė: garsiojo sportininko šeimoje antrą kartą gimė dvynukai
"Nuogą" knygą parašiusi 4 vaikų mama nesigaili emigravusi iš Lietuvos

Mokyklos valgykloje dirbanti moteris nėštumo metu nerimavo, ar dėl savo amžiaus pavyks išnešioti trynukus, ją atidžiai prižiūrėjo medikai.

Trys berniukai - Dylan, Denere ir Denard gimė po cezario pjūvio operacijos 30 nėštumo savaitę. Operuoti anksčiau laiko buvo nuspręsta dėl to, kad Sharon jau kurį laiką buvo diagnozuotas itin aukštas kraujospūdis, ir ilgiau laukti tapo pavojinga.

Mažyliai gimė šių metų kovo 18 -ąją ir iki šios savaitės praleido ligoninėje. Du mažyliai gimdami svėrė apie 1 kilogramą, o vienas iš broliukų - 2 kg.

„Tai didelis siurprizas man, prilygstantis stebuklui", - sakė antradienį ligoninėje surengtoje spaudos konferencijoje ponia Sharon. Pasak jos, didesnieji vaikai labai laukia, kada ji su trynukais grįš namo ir žada mamai padėti prižiūrint mažuosius broliukus. Iš karto po konferencijos moteris su vaikučiais buvo išlydėta į namus.

AP/Scanpix

Nuotraukoje Sharon Lewis pozuoja su trynukais: (iš kairės) Denere, Denard ir Dylan.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis