Be rankų ir kojų gyvenantis jaunas tėtis moko džiaugtis gyvenimu FOTO

Ko reikia žmogui, kad jis gyventų pilnavertį gyvenimą ir jaustųsi laimingas? Klausimas, atsakymo į kurį kiekvienas iš mūsų turime ieškoti individualiai. Tačiau australo Nicko Vujicic gyvenimas įrodo - žmogui reikia nedaug.

Nicko gyvenimo istorija jau yra įkvėpusi tūkstančius žmonių visame pasaulyje. Jeigu nieko apie jį negirdėjote, nepraleiskite progos šiandien. 

Nickas gimė prieš 31 -erius metus Australijoje, serbų kilmės šeimoje. Nickas neturi kojų, rankų, bet jis moka džiaugtis gyvenimu ir kiekviena diena, praleista su savo šeima.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gydytojas E.Jakiūnas: orgazmą gimdymo metu mačiau du kartus
VIDEO: neeilinė vyro reakcija sužinojus, kad jis taps seneliu

Vida Press

Šį savaitgalį Nicką su šeima fotografai įamžino viename Havajų paplūdimyje. Čia jis ilsėjosi su žmona Kanae ir mažuoju sūneliu. Tiesa, poilsis buvo trumpas, nes Nicko viešnagės tikslas kitas - jis specialiai atvažiavo dalyvauti konferencijoje, skirtoje diskriminacijos bei patyčių problemoms aptarti.

Nuotraukos, kuriose įamžintos šeimos akimirkos, yra labai ypatingos, tačiau Nicko gyvenimo istorija - dar įspūdingesnė.

Vos gimusiam jam gydytojai diagnozavo labai retą sindromą, kuriam būdinga tai, kad būna neišsivysčiusios visos keturios žmogaus galūnės - kojos ir rankos. Paprastai žmonės, jį turintys, nesugeba pasirūpinti savimi ir negali gyventi pilnaverčio gyvenimo. Tačiau Nicko pavyzdys įrodė visai ką kita.

Jis per savo 31 -erius gyvenimo metus išmoko tiek ir pasiekė tokių rezultatų, kurie daugumai mūsų yra neįkandami. Nickas daug keliauja po pasaulį, jis moka plaukti, žaisti golfą, valdo burlentę ir turi talentą motyvuoti žmones siekti savo gyvenimo tikslų, skaito paskaitas ir dalyvauja konferencijose. Paprastai tariant, jis įkvepia žmones gyventi, parodydamas, kad savo laimės kalviu esame kiekvienas iš mūsų, ir mūsų teisė rinktis, ar norime gyventi laimingą gyvenimą.

Vida Press

Tačiau Nickas ne visada jautėsi toks pasitikintis savimi ir laimingas, kaip šiandien. Būdamas vaiku bei paaugliu, jis išgyveno depresiją ir net bandė nusižudyti.

Kai Nickui sukako aštuoneri, jis pirmą kartą užsiminė savo mamai, kad nebenori toliau gyventi. Po dvejų metų, kai jam buvo dešimt, berniukas bandė nusiskandinti vonioje. Laimė, nesėkmingai. Vėliau, padedamas tėvų bei draugų, Nickas sustiprėjo ir nugalėjo depresiją.

Trylikos metų Nicką sujaudino laikraštyje perskaityta žinutė apie neįgalų žmogų, kuris nepaisant savo sveikatos problemų, skyrė savo gyvenimą padėti kitiems. Paauglį įkvėpė ši naujiena, ir jis suprato, kad panašiu drąsos ir stiprybės pavyzdžiui, jis, Nickas, taip pat gali būti kitiems.

Neseniai Nickas parašė knygą apie tai, kaip kovoti su smurtu ir patyčiomis, ji vadinasi „Išlikite stiprūs: jūs galite įveikti patyčias".

Vida Press

Asmeninis Nicko gyvenimas taip pat klostosi sėkmingai: 2011 metų jis pasipiršo draugei Kanae, 2012 -aisiais jie susituokė, o po metų susilaukė sūnaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis