Atskleista, kaip šiandien atrodo karališkasis kūdikis FOTO

Aštuonių mėnesių princas George - vėl dėmesio centre, nes Karališkųjų rūmų atstovai išplatino naujausią šeimos nuotrauką, kurioje po ilgo laiko tarpo galima pamatyti, kaip paaugo mažylis.

Šeimos nuotrauka išplatinta prieš oficialų vizitą

Šeštadienį buvo oficialiai išplatinta nauja karališkosios šeimos fotografija, kurioje įamžinti princas Williamas su žmona, Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton ir sūneliu George. Karališkoji šeima nusprendė patenkinti smalsuolių norą pamatyti, kaip gi atrodo paaugęs jų mažylis, kuris yra trečiasis eilėje į karališkąjį sostą (po senelio ir tėčio). George'ui dabar aštuoni mėnesiai. Nuotraukoje įamžintas ir mylimas šeimos keturkojis Lupo.

TAIP PAT SKAITYKITE:
4 didžiausios krizės, kurios užklumpa vaikus nuo gimimo iki mokyklos
4 vaikų mamos emigracijos dienoraštis iš Londono: metas švęsti!

Nuotrauką darė  Jason Bell (44), pripažintas ir ne vieną apdovanojimą pelnęs fotografas, kuris įamžino daugybę žvaigždžių. 

Reuters/Scanpix

Mažojo princo laimėjimai

Mažasis princas George'as jau pradeda šliaužioti. Tai reiškia, kad gyvenimas nuo šiol mažyliui taps dar mobilesniu, o tėvams - įdomesniu.

Pirmaisiais gyvenimo metais tėvai su nekantrumu laukia savo vaiko pirmųjų pasiekimų. Svarbiausi kūdikystės raidos etapai būna keli: iš pradžių tėvai su nekantrumu laukia pirmosios mažylio šypsenos, tada - pirmojo gugavimo, sėdėjimo savarankiškai, pirmojo dantuko, ropojimo ir pirmųjų žingsnelių.

Kai Didžiosios Britanijos karališkajam kūdikiui princui George'ui suėjo aštuoni mėnesiai, jo tėvai princas Williamas ir mama Catherine Middleton atostogavo Maldyvuose. Būtent tuo metu mažylis ir pradėjo naują savo raidos etapą - ropinėjimą ir šliaužiojimą. Deja, bet pranešama, kad tai įvyko tuo metu, kai mažylis buvo su močiute, Kate mama, o jo tėvai buvo romantiškose atostogose.

Princas Williamas su žmona Catherine Middleton per sūnaus krikštynas.
AFP/Scanpix

Kol tėtis su mama ilsėjosi tik dviese, kūdikį Didžiosios Britanijos pietuose, Bucklebury dvare, prižiūrėjo seneliai Middletonai.

Kate Middleton ir princas George.
Vida Press

Žurnale „Us Weekly" šaltinis iš artimos karališkosios šeimos aplinkos pasakojo, jog jaunieji tėvai yra labai laimingi, augindami sūnelį ir nekantriai laukia kitų jo pasiekimų - pirmųjų žingsnių, pirmojo dantuko. Pasak jo, pastarasis jau pakeliui, yra kone apčiuopiamas. Taip pat tėvai laimingi, kad mažylis auga sveikas ir turi kaip niekad „apvalius žandukus".

Princas George'as
Reuters/Scanpix

Kitą mėnesį Williamas ir Kate vyksta oficialaus vizito į Australiją ir Naująją Zelandiją. Kelionė truks beveik tris savaites. Kartu keliaus ir sūnelis George'as - tėvai nenori atsiskirti nuo jo ilgesniam laikui. Drauge skris ir naujoji mažylio auklė, kuri rūpinsis juo, kol tėvai susitikinės su valstybės vadovais. 

Tai pirmasis oficialus Kate ir Wlliam'o valstybinės reikšmės vizitas po sūnaus gimimo 2013 - ųjų liepos 22 -ąją. Įdomi detalė yra ta, kad jo tėtis, princas Williamas, Australiją pirmą kartą irgi aplankė būdamas kūdikiu, kuomet 1983 metais čia viešėjo su tėvais, princu Charlesu ir princese Diana.

Kate Middleton, princas Williamas ir princas George
AP/Scanpix

Beje, kartu į kelionę vyks ir naujoji princo auklė - ispanų kilmės Maria Teresa Turrion Borrallo, kuri yra baigusi prestižinę Norlando mokyklą Londone. Ši moteris turi didelę darbo patirtį ir geriausias rekomendacijas, todėl buvo atrinkta dirbti karališkosios šeimos namuose ir pakeitė senąją auklę, kuri dėl garbaus amžiaus nebegalėjo tinkamai rūpintis mažyliu.

Princas Williamas ir Kate parodė savo kūdikį praėjus parai po gimdymo.
Reuters/Scanpix

Princą George tėvai iki šiol kaip įmanydami stengiasi apsaugoti nuo viešumos. Fotografams jis buvo parodytas vos kelis kartus - gimdymo namuose, krikštynų metu bei savo namų aplinkoje, kai jam sukako mėnuo.

Tiesa, fotografams yra pavykę užsiksuoti ir mažąjį princą su naująją aukle. Mažylis miegojo vežimėlyje, o auklė, lydima asmens sargybinio, vaikštinėjo parke.

Princas Williamas ir Kate parodė savo kūdikį praėjus parai po gimdymo bei atsakė į prie ligoninės susirinkusių žiniasklaidos atstovų klausimus.
AFP/Scanpix

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis