Žinomos šeimos Lietuvoje, turinčios daugiausiai vaikų FOTO

Holivudo pavyzdžiu, kai žinomi aktoriai augina po keturis ar penkis vaikus, iš kurių keli būna įvaikinti, Lietuvoje seka nedaugelis žinomų porų. Pabandėme pasmalsauti, kokios mūsų garsenybės turi daugiausiai vaikų.

Austėja Landsbergienė

Keturių vaikų mama, edukologė ir mokslų daktarė Austėja Landsbergienė - sėkminga verslininkė, įsteigusi didžiausią Lietuvoje privačių darželių tinklą bei privačią mokyklą. Austėja Landsbergienė su vyru augina ketveriukę: Augustą Gabrielių, Vilhelmą Konstantiną, Mortą Sofiją ir Gertrūdą Eleną.

Daina ir Antanas Bosai

Per abu ši žinoma pora augina penkis vaikus. Tiesa, du Antano Boso vaikai iš pirmosios santuokos jau suaugę. Verslininkai Daina ir Antanas Bosai augina pagrandukę trejų metų Urtę Magdaleną. Iš pirmosios santuokos Daina Bosas augina dukrytę Mariją bei sūnų Luką.

Giedrius Klimkevičius

Verslininkas Giedrius Klimkevičius, šiuo metu bandantis antram gyvenimui prikelti Pakruojo dvarą, laukiasi septintojo vaiko! G.Klimkevičius iš pirmosios santuokos turi sūnus Luką ir Giedrių, iš antrosios santuokos su Greta Jansonaite verslininkas turi taip pat turi du sūnus - Beną ir Kiprą. Su Kristina Ivančenko jis susilaukė Vėjo Mykolo ir Elenos. Pakeliui - dar vienas.

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius

Grupės „Skylė" vokalistė, mistiškų dainų atlikėja Aistė Smilgevičiūtė ir kompozitorius Rokas Radzevičius - daugiavaikiai tėveliai. Rapolas ir Ugnius - jau mokiniai, mažajam Eivydui - beveik dveji metukai. Moteris džiaugiasi, kad jų su vyru mąstymas panašus: abiem didžiausia vertybė - vaikai.

Kristupas Krivickas

TV laidų vedėjas bei prodiuseris Kristupas Krivickas jau dešimt metų - pavyzdingas vyras ir tėtis. Jo ir žmonos Jurgitos namuose bėgioja trys mažylės - dukrytės Atėnė, Elada, Fausta.

Edita Zizaitė ir Jurgis Damaševičius

Daugiavaikiai aktoriai - itin retas atvejis, tačiau Jurgis Damaševičius ir Edita Zizaitė gali ne tik pasigirti trim šauniais vaikais, bet ir 17 metų santuoka. Aktoriai visų trijų savo dukterų - Beatričės, Mortos, Salomėjos - susilaukė namuose. Šiuo metu pora filmuojasi viename TV seriale, kuriame vaidina... meilužius.

Kristina Savickytė - Damanskienė

Aktorės Kristinos Savickytės - Damanskienės ir vyro Lino pirmagimės dvynukės Gabija ir Justina išgarsėjo dalyvaudamos „Tele bim bam" laidoje. Šiandien mergaitės - jau visos panelės, o štai sūnus Motiejus dar neturi dvejų metukų. Po ilgos pertraukos mažylio susilaukusi moteris susidomėjo prieraišiosios tėvystės idėjomis, vystė jį daugkartinėmis sauskelnėmis ir mielai nešiojo nešynėje.

Asta Baukutė

Aktorė ir buvusi Seimo narė Asta Baukutė augina keturis vaikus. Vakario ir dukters Gintarės Marijos ji susilaukė pirmoje santuokoje, o su vyru Kęstučiu Rupulevičiumi susilaukė dar dviejų sūnelių - Rapolo ir Anupro. Daugiavaikė mamytė išgarsėjo ir tuo, kad Seimo posėdžių salėje krūtimi pamaitino savo neseniai gimusį sūnelį. Po šio įvykio kilo didelė diskusija apie viešą žindymą: kada ir kur tai daryti yra etiška.

Marijus Žiedas

Žinių laidų vedėjas Marijus Žiedas - pavyzdingas trijų vaikų tėtis, su žmona Ieva auginantis sūnų ir dvi dukrytes. Vyras yra ne kartą sakęs, kad su kiekvienu vaiku į jų namus ateina laimė.

Inga Jankauskaitė

Aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė, neseniai grįžusi į TV ekranus, yra trijų vaikučių mama. Iš pirmos santuokos moteris turi sūnų Kostą, o susituokusi su teisininku Mariumi Stračkaičiu susilaukė dvynukų - mergaitės ir berniuko, kuriems netrukus sukaks treji metai.

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė

Modelis, verslininkė ir diplomuota tapytoja Eglė Grėbliauskaitė - Tursienė yra žavi 4 vaikų mama, auginanti sūnus Petrą, Antaną ir dukteris Oną ir Agotą. Eglė su šeima gyvena sveiką gyvenimo būdą ir neslepia,kad pakeisti kai kuriuos įpročius jiems padėjo būtent gimę vaikai.

Kšyštofas Lavrinovičius

Krepšininkas Kšyštofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, tituluota grožio konkursų laimėtoja, prieš kelis mėnesius susilaukė trečiojo vaikučio - dukrytės Emili. Garsioji pora jau augino du sūnus - Danielių ir Dominyką. Kšyštofo brolis dvynys Darjušas šioje srityje kol kas nusileidžia broliui - su žmona Edita augina du sūnus.

Nuotraukos: DELFI.lt, KLUBAS.lt, LNK, LRT ir asmeninio archyvo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis