Gražiausia pasaulyje pavadinta mergaitė sulaukė milžiniško dėmesio: prabilo jos mama

Po to, kai britų „DailyMail“ paskelbė gražiausių pasaulio mergaičių sąrašą ir jo pirmoje vietoje puikavosi 6 metų rusaitė Anastasija Kniazeva, dėmesys jos šeimai išaugo šimteriopai.

Iš Permės (Rusija) kilusi Anastasija savo kaip modelio karjerą pradėjo būdama 2 su puse metų. Apie tai interviu Rusijos žiniasklaidai papasakojo mergaitės mama Ana, kuri ir valdo mažylės socialinių tinklų paskyras.

Po minėtojo gražiausiųjų mergaičių reitingo, kur Anastasija buvo pagerbta pirmąja vieta, šeima sulaukė didžiulio dėmesio. Interviu mama papasakojo, kad idėja leisti dukterį fotografuoti mados fotossijoms kilo būtent jai. Ji užpildė vienos žinomos Maskvos modelių agentūros anketą, o po kelių dienų sulaukė atsakymo, kad su dukterimi yra laukiamos pokalbyje. Iš karto po jo buvo pati pirmoji mažylės fotosesija.

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on Dec 8, 2017 at 10:57am PST

Mama interviu atskleidė, kad jos dukrytė yra apsigimusi pozuotoja. Jau patį pirmą kartą, kai atsistojo prieš fotoaparatą, ji jautėsi taip laisvai, lyg būtų tą dariusi šimtus kartų. Net fotografas nepatikėjo, kad tai pirmoji mažylės fotosesija. Nuo tada ir prasidėjo Anastasijos karjera.

Šiandien socialiniame tinkle "Instagram" mergaitė turi daugiau kaip milijoną gerbėjų. Kartu su populiarumu mergaitės šeimą lydi kritiškas kai kurių komentatorių požiūris į Anastasijos ir jos mamos veiklą. Mergaitės mamai kai kas priekaištauja, kad ji taip atima iš dukters vaikystę, esą nuolatinės fotosesijos turės neigiamos įtakos jos mokslams ir apskritai asmenybės formavimuisi. Pasigirdo ir priekaištų, kad tokiai mažai mergaitei jau naudojama kosmetika, tačiau mama tai paneigia. Keldama naujas nuotraukas į savo "Instagram" paskyrą, ji pabrėžia, kad kosmetikos mažylei nenaudoja.

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on Dec 26, 2017 at 10:46am PST

Duodama interviu mama paneigė šiuos kaltinimus, sakydama, jog mergaitė ne tik fotografuojasi ir puošiasi. Ji lanko lavinamuosius būrelius, turi draugių ir žaidžia su jomis, kaip ir bet kuris kitas vaikas. Mama Ana pabrėžė, kad dukrytės dienotvarkę ji surašo griežtai pagal minutes, tad kol kas jos visur suspėja.

Mama pabrėžė, kad kitąmet mergaitė pradės lankyti pirmą klasę ir tai bus šeimos prioritetas. Tačiau kita vertus, Ana Kniazeva mato, kaip fotosesijos patinka jos mergaitei – Anastasija noriai puošiasi ir labai mielai pozuoja.

A post shared by Anna Knyazeva (@anna_knyazeva_official) on Dec 20, 2017 at 11:40am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis