Be kojų ir rankų gimęs Nikas Vujičičius tapo daugiavaikiu: jo dvynės gimė ypatingą dieną

Du vaikus su žmona Kanae Miyahara auginantis Nikas Vujičičius per vieną dieną tapo daugiavaikiu tėčiu. Šįkart šeimai gimė dvynukės mergaitės.

Be rankų ir kojų gimęs, tačiau didžiulės sėkmės tiek asmeniniame gyvenime, tiek karjeroje pasiekęs Nikas Vujičičius (35) nenustoja toliau stebinti.

2017 metų gruodžio 20 dieną jis su žmona Kanae susilaukė dvynukių mergaičių, ir nuo šiol yra daugiavaikiai tėvai - augina du berniukus ir dvi mergaites.

„Ačiū visiems už Jūsų maldas ir meilę! Mažylės Olivia ir Ellie gimė per mamos gimtadienį. 2,3 kg ir 2,6 kg. Ir mamytė, ir mergaitės jaučiasi gerai. Ačiū tau, Dieve!“ – feisbuke žinia apie šeimos pagausėjimą pasidalijo Nikas.

Ypatinga detalė šioje istorijoje yra tai, kad mažylės gimė ne bet kokią dieną, o per savo mamos gimtadienį. Taigi, nuo šiol gruodžio 20 -oji diena Vujičičių šeimoje bus švenčiama su trimis tortais.

„Iš 365 dienų jūs panorėjote gimti būtent šiandien, per mano gimimo dieną! Jeigu atvirai, apie tai svajojau ir meldžiau Dievo. Jis mane išgirdo!“ – iš karto po gimdymo savo feisbuko paskyroje parašė Kanae Miyahara.

Moters nėštumas buvo gana sklandus. Apie tai, kaip jaučiasi ir kaip atrodo, Kanae mielai dalijosi su aplinkiniais savo socialiniuose tinkluose.

Ji demonstravo augantį pilvuką, be to, lydėjo vyrą į įvairius renginius.

Vida Press

Nikas ir Kanae susituokė 2012 metais. Nepaisant to, kad gimė be galūnių, Nikas Vujičičius išmoko plaukti, skrieti banglente, šokinėti su parašiutu ir tapo pavyzdžiu šimtams tūkstančių žmonių visame pasaulyje. 2016 metais Nikas lankėsi ir Lietuvoje, kur sausakimšoje Kauno "Žalgirio" arenoje skaitė motyvacinę paskaitą.

Vida Press

Nikas Vujičičius gimė 1982 m. gruodžio 4 d. Melburne, serbų emigrantų šeimoje. Niko negalia netrukdo jam keliauti aplink Žemės rutulį, skaityti paskaitas milijonams žmonių, užsidirbti pinigų, vesti gražuolę ir susilaukti jau keturių vaikų. Dvynukės Olivia ir Ellie parkeliavo į namus, kur jų laukė broliukai Kiyoshi ir Dejan.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis