Paviešintos oficialios mažojo princo krikštynų nuotraukos turi kelias neįprastas detales

Liepos 9 dieną pakrikštijus mažiausiąjį Didžiosios Britanijos princą Louis, neapsieita be oficialios krikštynų fotosesijos.

Didžiosios Britanijos princas Williamas (36) su žmona Kembridžo kunigaikštiene Catherine Middleton (36) augina tris vaikus – 4 metų George (po kelių dienų sukaks 5-eri), trimetę Charlotte ir balandžio 23 dieną gimusį Louis.

Tai jau trečiosios krikštynos jų šeimoje. Šįkart visuomenei paviešintos 4 oficialios krikštynų nuotraukos, kurių autorius - fotografas Matt Holyoak. Vyresniųjų vaikų krikštynas įamžino kiti fotografai. Kaip sakė žinomas fotografas portretų meistras Matt Holyoak, jis buvo be galo laimingas galėdamas fotografuoti tokį išskirtinį karališkosios šeimos renginį, o dar labiau jį nudžiugino tai, kad fotosesija vyko labai sklandžiai ir visi buvo geros nuotaikos.

Vida Press

Nors nuotraukos buvo išplatintos labai vėlų sekmadienio vakarą, jos sulaukė didžiulio susidomėjimo. Iš karto į akis krito kelios neįprastos nuotraukų detalės.

Pirmoji detalė yra labai miela – vienoje nuotraukoje mažoji Charlotte nežiūri į objektyvą, o paėmusi už rankutės mažąjį broliuką jį kalbina.

Vida Press

Antroji detalė nustebino etiketo žinovus: oficialioje fotosesijoje nėra įprasta, kad karališkosios šeimos atstovai būtų susikabinę rankomis ar už parankės, tačiau būtent taip pasielgė neseniai susituok princas Harry ir jo žmona Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle.

Be jokių abejonių, nuotraukose pasigendama karalienės Elisabeth II, tačiau ji nedalyvavo ir krikštynų ceremonijoje, argumentuodama itin dideliu savo užimtumu.

Visos krikštynų nuotraukos iš tiesų spinduliuoja gera nuotaika. Net princas Williamas, kuris viešumoje dažnai išlieka santūrus, yra labai linksmai nusiteikęs.

Vida Press

Karališkajai Williamo ir Catherine šeimai itin svarbi nuotrauka, kurioje jie pirmą kartą pozuoja visi penki – su visais trimis savo vaikais.

Vida Press

Liepos 16 -osios rytą karališkieji rūmai papildė oficialių nuotraukų galeriją dar viena nuotrauka iš krikštynų. Nuotraukos autorius – Matt Porteous. Joje dėmesio centre – pats mažylis Louis, kuris įamžintas krykščiantis iš džiaugsmo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis