Vaida Genytė: savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi

Pokalbio su Vaida Genyte metu iš dainininkės lūpų ne kartą nuskamba žodis „meilė".

Vaidos vaikystę lydėjęs nuoširdus mamos bei tėčio dėmesys išmokė, jog viskas, ko reikia augančiam vaikui yra būtent rūpestis, pagarba, supratimas. O būtent visa tai, kaip sako pati dainininkė, telpa žodyje meilė.

Vaida pasakoja, jog jos vaikystė buvo labai graži ir spalvinga. Nuo pat mažens mergaitė, „Dainų dainelės" konkurso laureatė, dainavo didžiosiose Lietuvos scenose kartu su garbingiausiais Lietuvos atlikėjais ir turėjo laimės matyti tokią gyvenimo pusę, kuri ją, dar visai mažą mergaitę, skatino siekti gražių bei prasmingų dalykų gyvenime. Šalia daugybės koncertų mažajai Vaidai niekada netrūko ir tėvų paramos. Jie lydėdavo mergaitę į koncertus, visuomet palaikydavo ir padrąsindavo. „Nuo pat mažų dienų augau su mintimi, kad kiekvieną vaiką reikia gerbti taip pat, kaip suaugusį žmogų", – pasakoja Vaida ir prisimena, kaip vaikystėje, išsipurvinus suknelę, be galo įskaudino emocionalios šokių būrelio vadovės pasakyta frazė: „Vaida, išsipurvinai kaip karvė!". „Nebegrįžau ten šokti", – šiandien su šypsena veide prisimena Vaida, tačiau pamini, jog tąkart buvo tikrai skaudu ir nesuvokiama, kaip galima taip įžeidžiai bendrauti.

Nors mergaitės tėvai rūpinosi, jog dukra augtų apsupta meilės, Vaida skuba paaiškinti, jog tai nereiškia, kad mama ir tėtis leido jai daryti viską, ko tik užsigeidusi. Vaida pasakoja, jog visą gyvenimą norėjo būti aktorė, tačiau būtent tėvai buvo tie asmenys, kurie, matydami dukros polinkį muzikuoti, visada surasdavo stiprių argumentų, jog ir aktorei būtinai reikia mokėti dainuoti. „Gana lengvai ir greitai tėvai malšindavo mano „ožiukus"", – pasakoja Vaida ir priduria: „lenkiu galvą mamai ir tėčiui už tai, kas esu dabar".

Vaikystėje patirtas stiprus meilės bei pareigos jausmas V. Genytei labai padeda ir auginant savo sūnų. „Mano vaikas taip pat auga labai mylimas, pilnas ambicijų bei svajonių, aš tik stengiuosi jam padėti svajonėse nepasiklysti", – juokiasi „Dainų dainelės" konkurso laureatė. „Su sūnumi labai daug kalbamės, diskutuojame, iškilus svarbiam klausimui stengiamės nepriimti karštakošiškų sprendimų. Bet kuriam vaikui visuomet yra reikalingas žmogus, padedantis jaustis ramiam, suteikiantis saugumo jausmą jo tobulėjimo kelyje. Tokia mama stengiuosi būti savo sūnui. Savo augantį sūnų noriu matyti ne tik akimis, bet ir širdimi", – nuoširdžiai nusišypso Vaida.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis