Garsios dainininkės žodžiai siunčia žinią visoms pasaulio mamoms

Esame įpratę matyti, kad žinomos moterys - Holivudo aktorės ar visame pasaulyje garsios dainininkės, sportininkės - po gimdymo gana greitai atrodo taip, tarsi jų kūnai nepatyrė nėštumo.

Dainininkė Pink, kuri gruodžio mėnesį susilaukė sūnaus Jameson Moon, nesistengia atrodyti lyg stebukladarė. Atvirkščiai, praėjus šešioms savaitėms po gimdymo, ji viešai visam pasauliui pareiškė, kad yra normali, ir kad po gimdymo neprarado nė vieno gramo.

37 metų dainininkės gerbėjai tokią socialiniuose tinkluose Pink išplatintą žinią priėmė palankiai ir dėkojo jai už nuoširdumą.

Tai, kad daug nėščiųjų turi nerealistinį įsivaizdavimą, kaip po gimdymo jaučiasi ir atrodo moterys, niekam nėra į naudą.

Todėl žinomų moterų paatviravimai, kad jos yra tokios pačios, kaip ir daugelis moterų, kad nėštumo metu priaugti kilogramai nedingsta per naktį, yra išties svarbūs.

Beje, Pink mus sužavėjo dar viena idėja: gimus sūneliui, ji savo 5 metų dukrytei Willow surengė "Didžiosios sesės" vakarėlį. Tai iš tiesų kūrybiškas būdas padėti vaikui apsiprasti su mintimi, kad nuo šiol jis nėra namuose vienturtis ir tėvai dėmesį nuo šiol dalins ne tik jam vienam.

Congrats Big Sis! #bigsisterparty

A photo posted by P!NK (@pink) on Jan 14, 2017 at 6:15pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis