6 negirdėti faktai apie mažiausiąjį Trumpo sūnų

Donaldo Trumpo prezidentinėje kampanijoje labai svarbų vaidmenį suvaidino keturi jo vaikai, bet penktasis, mažiausiasis, tarsi liko už žiniasklaidos ribų.

Kai naujasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas sakė pirmąją savo kalbą po rinkimų, šalia jo visą laiką buvo žmona Melania ir jų sūnus Barronas. Žiūrovams pro akis neprasprūdo, kad berniukas vos laikėsi neužsnūdęs – žiovulys ir nuovargis jam tiesiog lipdė akis.

Tuo metu JAV buvo vidurnaktis, akivaizdu, kad ištverti rinkimų maratoną Trumpo sūnui nebuvo lengva.

Barronas Trumpas yra vienintelis Donaldo vaikas dabartinėje santuokoje su Melania.

Donaldas Trumpas, sužinojęs jam palankius rezultatus, savo sėkme džiaugiasi su sūnumi Barronu.
Vida Press

Nors 10-metis Barronas yra kelis kartus trumpai pasirodęs kampanijoje, vis dėlto tėvai bando apsaugoti jį nuo visuomenės dėmesio. Melania yra sakiusi, kad Barronas panašus į savo tėvą: kaip ir tėvui, jam patinka gražūs lėktuvai ir puošnūs drabužiai.

Barronas yra vienintelis Donaldo ir Melanios bendras sūnus

Donaldas turi vaikų iš ankstesnių santuokų, bet 2006 metais gimęs Barronas yra vienintelis jo vaikas su Melania. Kadangi Donaldas daug keliauja, Melania yra prisipažinusi, kad didžiąją laiko dalį su Barronu būna ji. Melania papasakojo „US Weekly“, kaip sūnus jaučiasi dėl to, kad jo tėvas nusprendė tapti JAV prezidentu: „Jis palaiko savo tėtį 100 procentų. Žinoma, mes abu jo pasiilgstame, nes jis labai daug keliauja, bet Barronas viską supranta, ir laikosi puikiai.“

Barronui 10 metų

Donaldas už Melanią vyresnis 24 metais: jam 70 metų, o jai – 46-eri. Kadangi Donaldui ši santuoka yra trečia, tai paaiškina, kodėl tarp jo vaikų toks didelis amžiaus skirtumas. Jo vyriausiajam sūnui Donaldui Jaunesniajam 38 metai, tad už savo brolį Barroną jis vyresnis 28-eriais metais. Artimiausia pagal amžių Barronui yra Tiffany (22 m.). Barronas pagal amžių panašesnis į savo aštuonis sūnėnus ir dukterėčias, nei į savo brolius ir seseris.

Barronas – jauniausias Donaldo Trumpo vaikas

Nors Barronas neturi brolių ir seserų savo tėvų santuokoje, bet jis turi du brolius ir dvi seseris iš ankstesnių tėvo santuokų. Du jo broliai – Donaldas jaunesnysis ir Ericas bei sesuo Ivanka gimė pirmojoje tėvo santuokoje su Ivana. O sesuo Tiffany – antrojoje Donaldo santuokoje su Marla Maples.

Berniuko pravardė yra „Mažasis Donaldas“

Ateityje galime turėti antrą Donaldą Trumpą. Melania yra kelis kartus sakiusi, kad jos vyras ir sūnus daug kuo panašūs. Ji net jį vadinanti mažuoju Donaldu. Ji papasakojo apie savo sūnų portalui Parenting.com.

„Jis labai tvirtavalis, labai ypatingas, protingas berniukas. Jis labai savarankiškas, pasitikintis savimi ir užsispyręs, visada tiksliai žinantis, ko nori. Kartais aš jį vadinu mažuoju Donaldu. Jis panašus į mus abu, bet iš charakterio – tikras mažasis Donaldas“, – papasakojo Melania.

Barronui labiau patinka kostiumai nei sportiniai drabužiai

Nors Barronas dar labai jaunas, jis jau išsiskiria rafinuotu skoniu. Kaip kiekvienas sėkmingas verslininkas, jo tėvas D. Trumpas žino, kad visos derybos dėl svarbių sutarčių vyksta žaidžiant golfą. Kai tik leidžia užpildytas Donaldo grafikas, jiedu su sūnumi vyksta žaisti golfo. Melania pabrėžė, kad ji labiau atsakinga už kasdienį rūpinimąsi sūnumi, o jos vyras laiką su Barronu leidžia kai gali. Donaldas vertina Melanios pastangas. Prezidentinės kampanijos metu sakydamas kalbą Viskonsine, jis viešai ją išliaupsino: „Ji nuostabi motina, labai myli savo sūnų Barroną, ir galiu pasakyti, kad ji bus neįtikėtinai gera pirmoji šalies ponia“, – pasakė Donaldas susirinkusiai miniai.

Kaip Barronas auklėjamas?

Melania ne viename interviu yra atskleidusi sūnaus auklėjimo principus: „Manau, kad svarbiausia vaikų auklėjimo paslaptis – išmokti išklausyti. Visada išklausau, ką Barronas sako, kas jam kelia nerimą, kuo jis džiaugiasi. Tik išklausiusi galiu jį nukreipti ir palaikyti. Neperšu jam savo nuomonės ar pasirinkimų. Noriu, kad jis užaugtų savarankiškas. Manau, kad reikia vaikui suteikti erdvę daryti klaidas ir iš jų mokytis. Klaidos užaugina sparnus, kad vėliau jis galėtų skristi pats. Kartais leiskite vaikui pargriūti. Tik taip jis išmoks atsikelti pats, kai jūsų nebus šalia. Jei jis sako „ne“, mes į tai atsižvelgiame ir nebandome keisti jo apsisprendimo. Labai svarbu leisti jam būti tuo, kas jis yra. Būkite jiems ne tik tėvai, bet ir draugai. Kai jiems kils problemų, jie visų pirma ateis pas jus. Nesistenkite keisti jų nuomonės.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis