Aktorė Miglė Polikevičiūtė: motinystė yra nuolatinis procesas

Miglė Polikevičiūtė – teatro ir kino aktorė, įvertinta prestižiniais Lietuvos teatro ir kino apdovanojimais – Auksiniu scenos kryžiumi ir Sidabrine Gerve, sūnelio mama, konferencijos „Sveika ir laiminga mama" ambasadorė.

Per dvylikos metų karjerą Miglė Polikevičiūtė yra sukūrusi daugiau kaip 30 skirtingų vaidmenų teatre ir kine. Aktorė buvo šiltai žiūrovų priimta neseniai pasirodžiusiame TV seriale „Meilė gydo".

motinystė ir konferencija „Sveika ir laiminga mama" reiškia pačiai Miglei?

Gintaras Globys

„Augantis penkiametis sūnus – vienas didžiausių laimės šaltinių mano gyvenime. Motinystė – tai procesas, nuolatinis savęs, kaip Mamos, kūrimas. Vaiko auginimas yra truputį kitoks, nei kažkada tikėjausi ar įsivaizdavau. Tačiau geroji žinia ta, kad nors ir nesame tobuli, visko galime išmokti! Džiaugiuosi galimybe būti šios konferencijos ambasadore ir kviečiu dalyvauti! Juk taip puiku kurti šviesesnį, mylintį pasaulį sau, savo vaikams bei tiems, kurie dar tik laukia eilėje į gyvenimą..."

Apie tai, ką Miglei reiškia būti mama ir kodėl motinystė yra labai susijusi su savęs pačios tobulėjimu, žiūrėkite filmuotame interviu:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis