Kate Middleton su vaikais ruošiasi tolimai kelionei

Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate Middleton bei abiem vaikais ruošiasi pirmajam oficialiam vizitui, į kurį jie keliaus visa šeima - keturiese.

Princesei Charlotte tai bus pirmas kartas, kai ji su tėvais keliauja oficialaus vizito į kitą šalį. Princui George – antras. Pirmojo oficialaus vizito į svečią šalį princas George su tėvais skrido dar būdamas kūdikis. Tąkart princas Williamas su žmona Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton lankėsi Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Kaip rašoma Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų pranešime, princas Williamas su žmona džiaugiasi, kad į Kanadą šį rudenį vyks su vaikais. Gimus princui Williamui bei princesei Charlotte, jaunoji karališkoji pora sulaukė daugybs sveikinimų iš Kanados.

Atsidėkodami už tokį išskirtinį dėmesį bei palankumą, jie nusprendė vizito vykti keturiese. Beje, Kanadoje princas Williamas ir Kate Middleton lankėsi 2011 metais, netrukus po savo vestuvių. Dabar jų laukia dar didesnis išbandymas - kelionė su dviem mažais ir smalsiais vaikais.

Reuters/Scanpix

Šiandien paaiškėjo vizito Kanadoje oficiali dienotvarkė. Suplanuota kiekviena diena nuo ryto iki vakaro, tik vienos dienos pusdienis paliktas laisvas, kaip rašoma pranešime, tą laiką princas Williamas su Kate Middleton planuoja praleisti su vaikais.

Kanadoje karališkoji ketveriukė svečiuosis daugiau kaip savaitę - nuo rugsėjo 24 - osios dienos iki spalio 1-osios. Programa išties įspūdinga ir labai įtempta. Princas Williamas su žmona aplankys daugybę gražiausių vietų Kanadoje, susipažins su šalies istoriniu, kultūriniu paveldu, pamatys įspūdingiausius gamtos perlus, svečiuosis ir milijoniniame Vankuveryje, ir mažame kaimelyje.

Vida Press

Dienotvarkėje numatyti vizitai į Kanados oficialias institucijas, jaunimo bei labdaros organizacijas. Vieną dieną bus rengiama šventinė popietė vaikams. Tikėtina, kad į ją Kate Middleton atsives ir abu savo mažylius.

Iš viso per savaitę numatyta trisdešimt skirtingų veiklų. Kai kurios išvykos organizuojamos taip, kad į jas galėtų ateiti ir paprasti Kanados gyventojai.

Vida Press

Organizuojant šio vizito susitikimus bei išvykas buvo atsižvelgta į tai, kad kartu keliauja ir vaikai.

Neabejojama, kad drauge į Kanadą skris ir nepakeičiamoji vaikų auklė ispanė Maria.

Vida Press

Princas George šią vasarą šventė trejų metų gimtadienį, o princesė Charlotte - vienerių.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis