Kate Middleton ir karališkųjų mažylių laukia nelengvas išbandymas

Atostogauti su visa šeima yra viena, o vykti oficialaus vizito – visai kas kita. Tokia atsakinga misija kitą mėnesį laukia Kate Middleton ir princo Willliamo, kurie oficialaus vizito vyks su abiem mažais savo vaikais.

Princesei Charlotte tai bus pirmas kartas. Princui George – antras.

Pirmojo oficialaus vizito į svečią šalį princas George su tėvais skrido dar būdamas kūdikis. Tąkart princas Williamas su žmona Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton lankėsi Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Su jais vizito vyko ir princas George, lydimas auklės.

AFP/Scanpix

Reuters/Scanpix

Reuters/Scanpix

Pranešama, kad rugsėjo pabaigoje Didžiosios Britanijos karališkoji šeima su abiem savo vaikais pirmą kartą skris oficialaus vizito į Kanadą.

Vienerių metukų gegužę sulaukusi Charlotte bei trejų metų gimtadienį liepos pabaigoje šventęs George lydės tėvus savaitės trukmės kelionėje.

Princesė Charlotte
Scanpix

Žinoma, drauge keliaus ir ištikimoji šeimos auklė Maria.

Princesė Charlotte
Scanpix

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, Kanadoje organizuojama tokia programa, kad joje būtų įdomu ir abiems karališkiesiems mažyliams. Rugsėjo mėnesį Kanadoje klimatas yra palankus, todėl tai esą buvo viena iš priežasčių, kodėl princas Williamas ir Kate Middleton nusprendė vykti ne vieni, o su vaikais.

Reuters/Scanpix

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis