Intymaus gyvenimo problemas spręskime kartu su specialistais

Niekam ne paslaptis, jog darnūs intymūs santykiai turi begalinę reikšmę kiekvienos poros gyvenime. Problemų keliantys lytiniai santykiai paskui save nudriekia visą šleifą įvairiausių nesklandumų; barniai šeimoje, nekalbadieniai ar net polinkis ieškoti paguodos svetimame guolyje. O juk tai tiesiausias kelias į skausmingas skyrybas. Šiandien tikrai to galima išvengti. Tereikia pasitikėti savo antrąja puse ir gydytojų kompetencija. Internetinės paieškos urologas Vilniuje rezultatai puikiai įrodo, jog mes turime visą būrį šaunių specialistų. Gal išties verta jais pasitikėti ir išgelbėti savo santykius su mylimu žmogumi?

Kaip taisyklė, vyrai į gydytojo kabinetą pasibeldžia tik tuomet kai pasidaro visai riesta. Štai moterys yra linkusios labiau rūpintis savo ir savo partnerio sveikata. Tereikia pasidžiaugti, jog toks dėmesingumas dažnai sustabdo visą laviną problemų, kurios užklumpa porą dėl visai atrodo nereikšmingų vyro negalavimų. Todėl tai, ką perskaitysite toliau, turėtų sudominti ne tik vyriškąją pusę, bet ir jų gyvenimo drauges ar žmonas.


Kada reikalinga urologo konsultacija?


Sutrikusi erekcija, greita ejakuliacija, lytinio potraukio stoka – požymiai, rodantys, jog vyras turi sveikatos sutrikimų, kuriuos reikia šalinti nedelsiant. Nemažai pasitaiko tokių atvejų, kai, atrodytų lengvi sutrikimai, slepia rimtas ligas. Todėl labai svarbu neignoruoti net menkiausią diskomfortą keliančių simptomų ir tiesiu taikymu keliauti pas gydytoją. Tad kokie tie simptomai? Nevenkite urologo konsultacijos jeigu:


●      Jaučiate skausmą ar tiesiog nemalonų jausmą dubens srityje, papilvėje, kryžkaulio, kapšelio ar tarpvietės srityje;

●      Skausmingai šlapinatės;

●      Pasirodo išskyrų iš šlaplės;

●      Padažnėjo šlapinimasis naktimis ar tiesiog nuolatos lydi jausmas, jog norite šlapintis;

●      Ženkliai susilpnėjo lytinis pajėgumas.


Erekcijos sutrikimų sėkmingas gydymas


Medikai vieningai tvirtina, jog mylėjimasis ir reprodukcinė funkcija yra viena svarbiausių organizmo funkcijų. Apie lytinio gyvenimo problemas vyriškosios lyties atstovai paprastai vengia kalbėti. Santykiai tarp dviejų žmonių tampa įtempti, prasideda nuolatiniai barniai. Galiausiai viskas neretai baigiasi skyrybomis. To išties galima išvengti.


Pirmiausia reikia atminti, jog erekcijos sutrikimas – tai organizmo pagalbos šauksmas. Ši problema tikrai gali būti išspręsta. Tik tereikia surasti priežastį, kodėl organizmas šaukiasi pagalbos. Dažnai pakanka visai nedidelių dalykų - dieta, didesnis fizinis aktyvumas, svorio korekcija gali ne tik pristabdyti erekcijos sutrikimus, bet ir pagerinti lytinę potenciją. Tad kodėl nepakalbėti apie tai su savo darbą išmanančiais specialistais?


1998 metais, rinkoje pasirodė pirmasis vaistas skirtas erekcijos sutrikimų gydymui. Jis buvo išrastas, galima sakyti, visai atsitiktinai. Preparatas buvo skirtas krūtinės skausmams malšinti ir tik vėliau pastebėta, jog efektyviai gerina erekciją. Tiesa, medikai visada perspėja, jog nereikia tikėtis, kad išgėrus vieną tabletę, išsispręs visos problemos. Dažnai vaistams veiksmingai veikti trukdo riebus maistas ar alkoholis. Tad prireiks ir paciento pastangų.


Nepadeda piliulė? Nenusiminkite. Egzistuoja kitų priemonių jūsų negandai įveikti. Viena tokių – varpos implantai. Varpos implantais erekciją galima sugrąžinti net tiems, kuriems prostatos vėžio operacijos metu buvo pažeisti už erekciją atsakingi nervai. Taigi, kaip matote, galimybių begalė. Tereikia žengti primą žingsnį.


Tikrinkitės sveikatą reguliariai


Daugelis vyrų, kurie šiandien jaučiasi puikiai, galvoja, jog jokios sveikatos problemos jiems nebaisios. Tik štai, kai išlenda jau stipriai pažengusi liga, tuomet dažniausiai jau per vėlu imtis kokių nors priemonių. Neleiskite tam nutikti. Tikriausiai nė neverta kartotis, jog tik reguliarūs profilaktiniai sveikatos patikrinimai leidžia nustatyti ankstyvas ligų stadijas ir neleidžia joms progresuoti. Laiku pradėtas gydymas vaistais užkirs kelią rimtoms komplikacijoms ir, galbūt, leis išvengti chirurgo skalpelio.

 

 

Užsakymo nr.: PT_71477

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis