TAVO VAIKAS pristato: 2018 metų geriausių kūdikiui skirtų prekių TOP 10

Kaip nepasiklysti tarp gausybės prekių, siūlomų tėvams, kurie ką tik sulaukė kūdikio? Kaip atsilaikyti pagundai prisipirkti visko daug? Juk visada geriausia turėti vieną išbandytą kokybišką prekę mažyliui, o ne dešimtis „bet kokių".

Vienas patikimiausių kriterijų, kaip tai padaryti, – jau patyrusių mamų ir tėčių rekomendacijos. Taigi, TAVO VAIKAS 2018 metais rengia didžiuosius rinkimusKūdikiui skirtų prekių TOP 10".


Visus metus rinksime skirtingų kategorijų daiktus, be kurių šiandien užauginti mažylį praktiškai neįmanoma. Kaip tik jūs, mamos ir tėčiai, nuspręsite, kuris daiktas verčiausias geriausiojo titulo.


Kviečiame balsuoti už Jums labiausiai pasiteisinusias TOP 10 prekių. Taigi, mielos mamos ir tėčiai, pasidalinkite savo patirtimi – kas jums labiausiai pasiteisino, patiko ir drąsiai galėtumėte rekomenduoti savo draugei. Įvardinkite konkrečius daiktų ir firminių prekių ženklų pavadinimus ir laimėkite dovanų! Konkurse dalyvauja tik visiškai užpildytos anketos – kuomet išvardinti visi 10 daiktų ir įvardinti jų prekės ženklai. TOP 10 daiktų sąrašas, kuriame kviečiame balsuoti už savo mėgstamiausius prekės ženklus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis