KONKURSAS. Keliaujame su vaikais po Lietuvą

Rugpjūtis – paskutinė proga pasidžiaugti vasaros malonumais ir patirti tai, ko šią vasarą dar nepatyrėte. TAVO VAIKAS kartu su partneriu negazuotu natūraliu mineraliniu vandeniu iš Gruzijos kalnų BAKURIANI kviečia dalyvauti konkurse ir pasidalinti savo kelionių istorijomis.

KONKURSO SĄLYGOS:


„Keliaujame su vaikais po Lietuvą“ konkursas tęsiasi iki rugpjūčio 24 dienos.


Dalyvauti konkurse kiekviena šeima gali tiek kartų, kiek nori.


Jūsų pasakojimų laukiame el.p. portalas@tavovaikas.lt.


Būtina konkurso sąlyga: kelionė su šeima ir vaikais po Lietuvą. Papasakokite, kokioje įsimintinoje vietoje buvote ir kuo ji buvo ypatinga, jums patiko. Pateikite bent kelias nuotraukas.


Kas savaitę (rugpjūčio 10 dieną ir rugpjūčio 17 dieną) dviejų istorijų autorius apdovanosime. Jiems atiteks negazuoto natūralaus vandens iš Gruzijos kalnų BAKURIANI dovana – po dvi pakuotes BAKURIANI vandens (kiekvienoje jų - 12 vnt. * 0,5 l).


Dovanas reiks atsiimti redakcijoje Vilniuje.


Pagrindinį konkurso laimėtoją paskelbsime rugpjūčio 24 dieną. Jam atiteks BAKURIANI dovana – 4 pakuotės vandens (kiekvienoje 6 vnt. * 1,5l).
BAKURIANI natūralus mineralinis vanduo
BAKURIANI natūralus mineralinis vanduo
Gamintojo nuotr.BAKURIANI – tai natūralus mineralinis šaltinio vanduo, pasižymintis optimaliu kiekiu mineralų. Dėl unikalios sudėties šis vanduo tiesiog nepakeičiamas pasirinkusiems aktyvų gyvenimo būdą. „Bakuriani“ palaiko tinkamą vandens pusiausvyrą organizme, taigi saugo Jūsų jaunystę ir grožį. „Bakuriani“ yra negazuotas, švelnus mineralinis vanduo. Jis išsiskiria minimalia kalcio, kalio, natrio ir magnio koncentracija.  


Laukiame Jūsų pasakojimų el.paštu portalas@tavovaikas.lt. Lietuvoje yra daug gražių kampelių, kuriuos verta aplankyti su vaikais. Pasidalinkite savo patirtimi ir laimėkite už tai šaunių dovanų!


Pirmosios savaitės laimėtojai:


Indrė už pasakojimą apie Birštoną (čia).

Dovilė už pasakojimą apie Medininkų pilį (čia).


Antrosios savaitės laimėtojai:


Lina už pasakojimą apie basų kojų taką (čia).

Aušra už pasakojimą apie įspūdingą pažintinį taką Molėtų rajone (čia).


Pagrindinį prizą skiriame Gretai iš Utenos už išsamų pasakojimą apie savo šeimos keliones po Lietuvą (čia).

Užsakymo nr.: PT_49452

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis