Naudingos dovanos net 150 šeimų ir galimybė tapti ypatingo projekto dalimi!

Mamos ir tėčiai! TAVO VAIKO istorijoje to dar nebuvo! Siūlome unikalią galimybę tapti didelių pokyčių dalimi – renkame testuotojų komandą, kuri į namus gaus dovanų draugiškų aplinkai valymo priemonių rinkinį ir turės galimybę jas išbandyti bei kūrėjams išsakyti savo nuomones bei pastabas.

PAPILDYTA


Ačiū visiems. 150 žmonių grupė jau surinkta, anketa nebeaktyvi. Kviečiame dalyvauti kituose mūsų konkursuose!


TAVO VAIKAS drauge su įmone „ProBioSanus“, PROBIOTIC valymo priemonių gamintoja, kuria naują produktų liniją, kuri bus skirta visiems, siekiantiems švarios ir saugios aplinkos. Tam, kad nauji produktai geriausiai atlieptų šeimų poreikius, kviečiame ir Jus dalyvauti jas kuriant! Išbandykite priemonių rinkinius, palikite apie jas savo atsiliepimus ir taip suteikite galimybę gamintojams sukurti geriausią produktą šeimai!


SĄLYGOS:


Testuojami produktai: indų ploviklis (500 ml), skystas skalbiklis (900 ml, užtenka 30 skalbimų) ir audinių minkštiklis (900 ml, užtenka 30 skalbimų).


Pagrindinė dalyvavimo sąlyga – išbandžius produktus užpildyti el.paštu atsiųstą klausimyną apie produktų veiksmingumą ir pateikti pasiūlymų, kaip jas dar galima būtų patobulinti (kvapai, konsistencija, papildomos veiksmingumo savybės ir pan). 


Iš viso renkame 150 testuotojų!


Dalyvauti testavime gali visi, tinkamai užpildę žemiau esančią anketą.


Surinkus 150 pirmųjų užsiregistravusiųjų, registracijos anketa taps nebeaktyvi.


Užsiregistravusiems paštu išsiųsime po priemonių rinkinį, o už mėnesio atsiųsime klausimyną elektroniniu paštu, kuriame prašysime pasidalinti savo įspūdžiais, idėjomis ir patarimais.


Kviečiame drauge kurti efektyvias, draugiškas aplinkai valymo priemones namams.


Jeigu turite klausimų, rašykite mums portalas@tavovaikas.lt.


Apie „ProBioSanus“:


UAB “ProBioSanus” rūpinasi mus supančia gamta ir siekia sukurti saugesnę aplinką žmogui, pagerinti gyvenimo kokybę. Pasitelkę gamtos mokslus kuriame ir gaminame aukštos kokybės mažai analogų pasaulyje turinčias natūralias valymo ir asmeninės higienos priemones PROBIOTIC™. PROBIOTIC™ valymo priemonėse esančios probiotinės bakterijos atkuria natūralų mikrobiologinį balansą, sukuria žmogui palankią-artimą mikrobiologinę aplinką, kuri mus saugo nuo patogeninių bakterijų poveikio.Užsakymo nr.: PT_55190

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis