Laimėkite naująją Tomo Dirgėlos ir Ingos Dagilės knygą patiems mažiausiems

„Mano tėtis rašo knygą“ – pirmoji Tomo Dirgėlos paveikslėlių knyga, iliustruota puikios dailininkės Ingos Dagilės, pasakoja tikrą istoriją iš rašytojo kasdienybės ir dar kartą parodo, kiek daug gali duoti su šeima praleistas laikas. 

Berniukas nesupranta, kodėl jo tėtis nerašo ‒ tik vaikštinėja po savo darbo kambarį pirmyn atgal! Tuo tarpu tėtis neranda įkvėpimo užbaigti pradėtos knygos… Ką daryti, kai nieko nesidaro? Ogi eiti ir pažaisti!


Knyga „Mano tėtis rašo knygą“
Knyga „Mano tėtis rašo knygą“
Leidykla "Tyto alba"


Šią naująją savo knygą Tomas Dirgėla skiria ne tik savo tėčiui, bet ir sūnui Jauniui Ąžuolui, kuris, pasak rašytojo, yra šios knygos bendraautorius.


Tomas Dirgėla – vaikų rašytojas, LRT radijo laidos vaikams kūrėjas ir vedėjas – geriausiai jauniesiems skaitytojams pažįstamas kaip detektyvinės serijos „Domas ir Tomas“ autorius. Pirmoji šios serijos knyga „Dingusios šluotos byla“ 2017 m. pelnė geriausios metų knygos vaikams premiją. Šiandien T. Dirgėla yra parašęs jau per dešimt vaikų mėgstamų kūrinių, o savo mylimą rašytoją skaitytojai atpažįsta net gatvėje ar prekybos centre!


Tomas Dirgėla
Tomas Dirgėla
Mildos Juknevičiūtės nuotr.


Inga Dagilė – laisvai samdoma dizainerė, vaikiškų knygelių iliustratorė. Sukūrusi daugiau 200 internetinių svetainių dizainų, piešia iliustracijas, maketuoja knygas, kuria logotipus, atvirutes, plakatus2003 m. baigė taikomosios grafikos bakalaurą Kauno Dailės Institute, 2005 m. grafikos magistrantūrą Vilniaus Dailės Akademijoje. 


Inga Dagilė
Inga Dagilė
Neringos Kubilienės nuotr.


Kviečiame laimėti naująją Tomo Dirgėlos ir Ingos Dagilės knygą „Mano tėtis rašo knygą“ (leidykla „Tyto alba“). Tereikia užpildyti žemiau esančią anketą ir 09.02 dieną užsukti sužinoti rezultatų. Laimėtoją skelbsime čia.


KONKURSAS BAIGĖSI


Ačiū visiems už dalyvavimą. Atsitiktinės atrankos būdu konkursą laimėjo Margarita C. ir jos 2,8 m. sūnelis. Sveikiname!


  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis