LG skalbimo mašina su integruota džiovykle - pagalba, palengvinanti kasdieninį gyvenimą 

Visai neseniai portalas Tavovaikas.lt ir „LG Electronics“ kvietė dalyvauti apklausoje apie dabartinę skalbimo mašiną ir kasdienius jos naudojimo įpročius. Dalyvavusieji apklausoje galėjo atsakyti į kelis klausimus apie dabar naudojamą skalbimo mašiną ir laimėti naują LG skalbyklę su integruota džiovykle – idealų sprendimą tiems, kurie nori turėti du įrenginius viename ir taip sutaupyti vietos bei laiko skalbiant ir džiovinant drabužius. Konkurso nugalėtoja, vilnietė Rūta Petruokienė jau džiaugiasi nauja pagalbininke savo namuose ir dalinasi pirmaisiais įspūdžiais pasinaudojus įrenginiu. 


„LG skalbimo mašina su džiovykle ne tik palengvina buities darbus, bet ir leidžia išlaikyti namus tvarkingesnius, o skalbinius puresnius ir minkštesnius“, - džiaugiasi Rūta.


Pasak Rūtos, kasdieninę buitį palengvina ir tai, kad namų ruošos darbus galima pasidaryti greičiau ir laiką planuotis lengviau, kai mobiliosios programėlės pagalba skalbimo mašiną galima įjungti bet kada. Tad naudojantis telefone esančia programėle, įjungti skalbimo mašiną ar parinkti tinkamiausią programą skalbimui galima net ir tuomet, jei nieko nėra namuose. Tai itin patogi funkcija, jeigu išeinant iš namų pamirštama įjungti skalbimo mašiną, o grįžus norisi, kad drabužiai jau būtų išskalbti ir išdžiovinti.


„Kasdienybę itin palengvinai ir tai, kad mažiau laiko sugaištu skalbinius džiaunant ir nurinkinėjant nuo džiovyklės. Nauja skalbimo mašina su integruota džiovykle pasirūpina, kad skalbiniai būtų sausi ir švarūs vos per kelias valandas. Belieka tik susidėti juos į vietas. Žinoma, džiovyklė ypatingai gelbėja ir rudens sezonu, kuomet drabužiai džiūsta lėtai. Mažame bute sutaupome labai daug brangios erdvės, kai nereikia statyti ir laikyti džiovyklės. Namai be kabančių skalbinių iš karto atrodo tvarkingesni“, - pirmaisiais įspūdžiais dalinasi prizo laimėtoja.


Konkurso nugalėtoja Rūta Petruokienė
Konkurso nugalėtoja Rūta Petruokienė
tasfotografas.lt


Pasak Rūtos, ši skalbimo mašina puikiai tinka tiems, kurie turi mažesnių vaikų namuose. Nešvarūs rūbai greitai kaupiasi, o jų laikyti nesinori, todėl skalbimo mašinos talpa leidžia skalbti dažniau, bet po mažiau. Tačiau kokybė nekinta.


Naujoji „LG Electronics“ skalbimo mašina su integruota džiovykle turi gausybe šiuolaikinių funkcijų, padėsiančių kovoti su dėmėmis ir bakterijomis kaip niekas kitas. Skalbimo mašinos garų funkcija sunaikina iki 99,9 % alergenų, tokių kaip dulkių erkės, kurie gali sukelti kvėpavimo takų problemų.


„Mūsų šeima gan jautri dulkėms ir įvairiems alergenams, tad skalbyklėje įdiegta "Steam+" funkcija mums ypač aktuali ir naudinga, nes sumažina alergenų kiekį skalbiniuose.“


LG skalbimo mašina su integruota džiovykle
LG skalbimo mašina su integruota džiovykle
tasfotografas.lt nuotr.


Skalbimo mašina turi „TurboWash™“ ir „Steam™“ funkcijas, taip pat „AI DD™“ išmaniojo skalbimo funkciją. Skalbimo mašinoje veikia „ThinQ™“ technologija su „WiFi“ ryšiu, o mašinos varikliui taikoma 10 metų garantija. Daugiau informacijos apie šią skalbimo mašiną rasite LG interneto svetainėje.


LG naujosios kartos tiesioginės pavaros variklis dirbtiniu intelektu pagrįstą skalbimą paverčia realybe. Pasitelkdama pažangias duomenų technologijas LG mašina užfiksuoja audinio minkštumo lygį ir pritaiko atitinkamą skalbimo režimą, todėl geriau apsaugo audinį. Skalbimo mašinos varikliui taikoma 10 metų garantija.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis