Gimimo mėnuo: kokia jūsų vaiko misija pagal numerologiją?

Galima tikėti, o galima ir ne, kad vaikai į pasaulį atkeliauja neatsitiktinai - šioje Žemėje jie turi ypatingą misiją. Patys kažko išmokti arba išmokyti mus, savo tėvus. Kaip sužinoti, ko? Besidomintys numerologija sako štai ką:


PIRMAS MĖNUO – sausis. Jei vaikas gimė sausį, sakoma, kad jis atėjo padėti savo broliui (sesei). Jei tokių neturi, tėveliams palanku apsvarstyti galimybę turėti dar vieną mažylį. O toji pagalba gali būti patarimai, paguoda. Mokykite savo vaiką nuoširdžios meilės sesei (broliui).


ANTRAS MĖNUO – vasaris. Šį mėnesį gimusio vaiko užduotis – išmokti padėti, rūpintis ir slaugyti sergančius giminaičius. Taip pat išmokti gerumo, rūpesčio gyvūnais, vaikais, ypač močiutėmis, seneliais. Tad mokykite vasarį gimusį vaiką rūpintis savo šeima.


TREČIAS MĖNUO – kovas. Jei jūsų vaikas gimė kovo mėnesį, peržvelkite savo giminės auklėjimo metodus. Stebėkite klaidas ir nekartokite jų. Vaiko užduotis – mokytis iš mamos ir savo vaikus auklėti kitais būdais. 


KETVIRTAS MĖNUO – balandis. Sakoma, kad balandį gimęs vaikas atėjo padėti savo tėvui - paremti, paguosti sunkią akimirką. Tad mokykite vaiką dėkingumo savo tėvui, kad ir koks jis bebūtų.


PENKTAS MĖNUO – gegužė. Gimęs gegužę, pagal numerologiją, atėjo padėti savo mamoms sunkiais gyvenimo etapais, mokyti ją. Tad mokykite vaiką, kad reikia visuomet išlaikyti gerus ir šiltus santykius su mama, nors ir kokia padėtis bebūtų. Mokykite dėkingumo jai.


Žurnalą TAVO VAIKAS pirkti internetu pigiau - tik 2.99 Eur/vietoj 3.99 Eur. Spausk NORIU!


ŠEŠTAS MĖNUO – birželis. Tokie vaikai nuo pat mažens turi mokytis bendravimo, šeimos ir santykių meno. Mokykite juos tartis, skiepykite šeimos vertybes.


SEPTINTAS MĖNUO – liepa. Sakoma, kad liepą gimusių užduotis - perkelti savo šeimą gyventi į kitą miestą, šalį. Tad rodykite savo vaikui kitas kultūras, tolimus kraštus. Siekite, kad jo gyvenimo būdas būtų aktyvus.


AŠTUNTAS MĖNUO – rugpjūtis. Užduotis – sutvirtinti jūsų – tėvų santykius. Tokie vaikai turi padėti abiem tėvams susitvarkyti santykių trūkumus, pagelbėti sprendžiant konfliktus.


DEVINTAS MĖNUO – rugsėjis. Sakoma, kad rugsėjį gimusieji atėjo atkurti šeimos talentų ir jie dažnai turi ekstrasensorinių gebėjimų. Tokio vaiko tėvams reikia padėti atrasti jo paties talentus.


DEŠIMTAS MĖNUO – spalis. Spalinuko misija - padidinti savo šeimos pinigus. O jums taip pat būtina tobulėti, pagerinti šeimos turtą investicijomis, perduoti jas savo palikuonims.


VIENUOLIKTAS MĖNUO – lapkritis. Lapkritį gimusieji atėjo pagerinti šeimos statuso. Išmokti to, ko nemoka giminė, „įnešti“ į ją naujovių. Turi būti pripažintas ne tik draugų, bet ir visuomenės. Lapkritį gimusieji mėgsta kliūtis, konkuruoti.


DVYLIKTAS MĖNUO – gruodis. Šie vaikai, sakoma, atėjo išmokti klausyti ir išklausyti artimųjų patarimų. Išmokti duoti tai, ko reikia žmonėms. Gimusius gruodį būtina mokyti gražiai bendrauti su savo tėvais, jausti jiems dėkingumą ir pagarbą. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis