Nuotrauka, kuri sukrėtė pasaulį

Šią nuotrauką socialiniuose tinkluose pamatė daugybė žmonių. Vienus ji šokiravo, kitus - padrąsino. Abejingų neliko.

Ši nuotrauka pastarosiomis dienomis apskriejo daug žiniasklaidos priemonių. "Randas, kuris išgelbėjo gyvybę", "Nuotrauka, kurią pamatė milijonai žmonių visame pasaulyje", "Nuotrauka, kuri paskatino diskusiją apie cezario pjūvio operacijas" – taip ir panašiai skelbė antraštės.

Juodai baltoje nuotraukoje įamžintas naujagimis, gulintis ant mamos kojų, šalia cezario pjūvio operacijos rando.

Aštuntą mėnesį nėščia fotografė Helen Allen (29 m.) padarė nespalvotą moters, kuri neseniai patyrė cezario pjūvio operaciją, ir šalia jos žaizdos gulinčio naujagimio nuotrauką.

Nuotrauka, kuria Helen pasidalino internete, savo paskyroje Helen Carmina Photography, sujaudino žmones, ją peržiūrėjo daugybė milijonų internautų.

Dviejų vaikų motina Helen parašė tinklalapyje ‚Facebook": „Nesitikėjau, kad nuotrauka sulauks tokio susidomėjimo. Fotografavau šios moters nėštumą kelias savaites, ji man pasakojo, kaip bijo cezario pjūvio. Savaitgalį jai prasidėjo sąrėmiai, teko daryti cezario pjūvį, ji neteko daug kraujo. Ji paprašė ateiti ryte ir nufotografuoti, didžiausia jos baimė tapo tuo, kas išgelbėjo jai ir sūnui gyvybę."

Pati Helen, kuri specializuojasi fotografuodama naujagimius, nėščiąsias ir kūdikius, yra aštuntą mėnesį nėščia ir nepaisant jaudinančios nuotraukos, ji pati bijo cezario pjūvio. Moteris sako, kad ją sukrėtė neigiama kai kurių nuotrauką žiūrėjusių žmonių reakcija.

Kai kurie lankytojai reikalavo pašalinti nuotrauką. Socialinio tinklo "Facebook" administracijai buvo pranešama apie esą "žalingą" turinį, dėl ko norėta fotografės profilį uždaryti, laimė, taip nenutiko. Helen pasakojo: „Kai kurie rašė, kad nuotrauka „įžeidžianti, pasibjaurėtina", dar kiti sakė, kad ji per daug atvira. Kai kuriose žinutėse mane visaip išplūdo."

Helen teigimu, nufotografuota moteris (kuri nepanoro skelbti pavardės) stebėjosi, kad nuotrauka sulaukė tiek dėmesio. Fotografės teigimu, moteris buvo šokiruota, sukrėsta.

„Po pusmečio parodysiu jai visus komentarus, na, bet ji to nesitikėjo, kaip ir aš nesitikėjau. Ji ką tik pagimdė. Partneris sakė, kad ja didžiuojasi."

EDIT: I didn't expect this image to reach so far. I understand everyone has their own opinion which they are entitled... Posted by Helen Carmina Photography on 2015 m. rugpjūčio 11 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis