Pati švelniausia mama pagal Zodiaką

Kokia mama esate pagal Zodiako ženklą: kontroliuojanti ar į vaiko auklėjimą žvelgianti laisviau?

Mama Avinas


Visada pasirengusi atsiduoti šeimos gyvenimui ir savo vaikams, mėgindama padaryti taip, kad visiems būtų gera. Ji žvalgosi naujų idėjų, perskaito kalnus knygų, kad tik užaugintų geriausią vaiką pasaulyje. Mama Avinas ne visada paiso pediatrų patarimų, nes juk ji yra ideali mama ir žino geriau.


Mama Jautis


Gyvenimas be vaikų? Neįmanoma. Jos dabartis visada susijusi su vaikais, jie – geriausia, ką mama Jautis turi gyvenime, todėl būtent savo vaikams ji yra atsidavusi visiškai. Mama Jautis stengiasi visada būti sąžininga, kontroliuoti visas problemas ir sunkumus. Ji – pati švelniausia mama, mėgstanti apkabinti ir bučiuoti savo vaikus.


Mama Dvyniai


Mama visu 100 000 procentų! Ji yra būtent tokia mama, kuri išmokys savo mažylius savarankiškumo nuo pat vaikystės. Jos namai pilni knygų ir lavinančių žaidimų. Mama Dvyniai didžiuojasi savo vaikų pasiekimais mokykloje, jų gerais pažymiais ir mažytėmis pergalėmis.


Jei tokia mama mėgins iš vaikų reikalauti didesnio paklusnumo, ji rizikuos sugadinti draugiškus santykius, grįstus pasitikėjimu. Perteklinė demokratija – tokios mamos charakterio savybė, juk ji yra geriausia savo vaiko draugė.


Mama Vėžys


Mama Vėžys visada labai švelni savo vaikams ir dėmesingai žvelgia net į pačius nereikšmingiausius jų poreikius. Jei tokios mamos vaikas liūdi ir jo veidelyje atsispindi menkiausias nepasitenkinimas, ji padarys viską, kad tik sugrąžintų į mažylio veidą šypseną. Paprastai santūri ji gali tapti tikra tigre, jei nors vienas plaukas nukris nuo jos vaiko galvos. Mama Vėžys yra šiek tiek sentimentali. Ji kruopščiai saugo vaikų pirmąją sruogą, dantuką, kūdikystės nuotraukas, rezultatų mokykloje suvestines, laiškus, kaupia prisiminimus apie tai, kaip auga jos vaikai.


Mama Liūtas


Tokia mama trokšta švytėti ir karaliauti. Jos vaikams turi priklausyti visi geriausi ir brangiausi dalykai. Linkusi nusileisti ir dosni mama žino, kaip dėlioti ribas šeimos gyvenime ir visuomenėje. Svarbiausias Liūto ženklo mamos troškimas - matyti savo vaikus laimingus ir užtikrintai žengiančius gyvenimo keliu.


Mama Mergelė


Tokia mama linkusi įsiklausyti, patarti ir padėti vaikams mąstyti naudojat savo pačių galvą. Nors kartais mama Mergelė gali būti apkaltinta šaltumu, vis dėlto jos vaikai puikiai žino, kad ji turi puikų humoro jausmą ir negaili savo mažyliams nuosaikaus švelnumo. Mama Mergelė savo vaiką rengia skoningai ir moko viską daryti teisingai. Ji itin dėmesingai žvelgia į fizinį vaiko lavinimą, jai svarbūs mitybos ir higienos klausimai.


Mama Svarstyklės


Kartais Svarstyklės pavargsta nuo nelengvų namų ūkio darbų, netvarkos ir triukšmo. Mama Svarstyklės dievina teisingumą, gali įsiplieksti, tačiau, laimei, mieli jos mažyliai būna meilučiai, kai maudosi vonioje ir dėmesingai klausosi jos sekamų pasakėlių prieš miegą. Jie privers juos dievinti iki tol, kol miegamajame bus išjungta šviesa. Mama Svarstyklės visų pirma nori būti sąžininga ir teisinga savo vaikams.


Mama Skorpionas


Tokia mama žino apie savo vaiką viską nuo tada, kai jis dar negimė. Stipri šiam Zodiako ženklui būdinga intuicija apsaugo Skorpionų vaikus nuo klaidų, nes šio ženklo atstovės visada jaučia, kai kas nors klostosi ne taip. Mamos Skorpiono meilė vaikui neturi ribų ir yra išreiškiama ištikimybe. Visas tokios mamos laikas ir visa jos širdis priklauso mažyliui. Ji atvers slaptus vaiko talentus ir įkvėps juos lavinti maksimaliai.


Mama Šaulys


Ši mama labai rimta ir atsakinga. Viskas vyksta pagal tvarkaraštį: maudynės, maistas, žaidimai. Mama Šaulys žino, kad režimas yra labai svarbus ir naudingas. Ji – žaidimų, švenčių, išvykų ir renginių karalienė, mokanti savo vaikams parūpinti nuotykių.


Mama Ožiaragis


Už išorinio mamos Ožiaragio santūrumo slypi daug meilės. Tokia mama yra griežta ir reikli, mėgstanti tvarką ir paklusnumą. Jos pasaulio centre atsiduria vaikas, visa kita – antraeiliai dalykai. Mama Ožiaragis nuvers kalnus, kad tik realizuotų savo mažylio svajones, nors kartais tie troškimai gali būti beprotiški.


Mama Vandenis


Labiausiai nepriklausoma mama, savo vaikams norinti suteikti tokią pat laisvę. Ji visada būna ryžtinga ir pasirengusi leistis į nuotykius. Didžiausias mamos Vandenio troškimas – tai noras, kad jos vaikai turėtų tokią pat avantiūrizmo, guvaus smalsumo ir neišsenkančio optimizmo dvasią. Mama Vandenis suteiks savo vaikams laisvę mąstyti ir veikti, kad jie galėtų iš peties padirbėti, stengdamiesi suvokti turimas leistinų dalykų ribas.


Mama Žuvys


Tokia mama pati jautriausia, itin stipriai nerimaujanti dėl pagrindinės viso savo gyvenimo meilės – savo vaikų. Ji daro viską, kad tik jie būtų laimingi ir patenkinti savo gyvenimu. Svarbiausia šioje situacijoje nepersistengti ginant ir saugant vaikus, nes jie, kaip ir mes visi, turi išmokti savo pamokas. Šioms mamoms rekomenduojama suteikti vaikams daugiau laisvės ir jais tikėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis