Gimtadienio proga surengė labdaringą aukcioną

BABY CITY/TOY CITY gimtadienio šventėje surinktos lėšos paaukotos Mamų unijai.

Lygiai prieš metus duris atvėrusiame prekybos centre „Nordika" įsikūrė šeimai skirtos parduotuvės. Savaitgalį pirmąjį gimtadienį šventusioje parduotuvėje BABY CITY/TOY CITY nekaraliavo nuolaidos, kaip daugelis tikėjosi. „Šįkart norėjome švęsti kitaip" – sakė UAB „Kotryna" marketingo projektų vadovė A. Kavaliauskė, - „kad šventė būtų ne tik mums, bet ir kitiems".

Organizatorių nuotr.

Taip sutapo, kad rugsėjis – onkologijos mėnuo. O vaikų sergančių onkologinėmis ligomis yra gana daug. Tai pasufleravo šventės temą – teigė A. Kavaliauskė. Aukciono mintimi pasidalinome su tiekėjais ir partneriais, kurie mielai sutiko prisidėti, įsteigdami prekių aukcionui. Taip surinkome gausų sąrašą prekių skirtų mamoms, kūdikiams bei žaislų vaikams. Beliko pasirūpinti pramogomis mažiesiems ir tortu, nes kaip vaikų prekių parduotuvė be linksmybių vaikams.

Organizatorių nuotr.

Gausus būrys susirinkusių tėvelių įnirtingai kėlė kainą. Vienos prekės buvo ypatingai geidžiamos, kitos kiek mažiau. Tačiau surinktas rezultatas buvo tikrai puikus. Vos per pora valandų žmonės už prekes suaukojo 2351 Eur. Tai tikrai nemaža suma, kuri prisidės prie mažųjų ligoniukų gydymo. Iškart po aukciono ši suma buvo atiduota į Mamų unijos atstovės Viktorijos Gręžėnienės rankas. „Tikime, jog ši organizacija pasirūpins teisingu jų panaudojimu" – teigė renginio organizatoriai.

Organizatorių nuotr.

Mamų unija" bendradarbiauja su Vaikų onkohematologijos skyriais Vilniaus Universiteto Santariškių vaikų ligoninėje ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose, Vaikų ligoninės reabilitacijos skyriumi Druskininkų „Saulutė" – gerina šių įstaigų mikroklimatą, perka trūkstamą įrangą, organizuoja ir finansuoja onkopsichologijos mokymus personalui, perka nekompensuojamus vaistus, padengia nekompensuojamų tyrimų išlaidas, apmoka sergančių vaikų gydymą užsienyje, suteikia sergantiems vaikams slaugos priemones (pleistriukus, sauskelnes, drėgnas servetėles, šampūnus, aliejus ir kt.). Svarbu žinoti, jog net 80% vaikų, kuriems onkologinė liga nustatyta ankstyvoje stadijoje – pasveiksta!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis