Kurių Zodiako ženklų mamos užaugina laimingiausius vaikus

Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą – užjaučianti vaikus, mėgstanti su jais dūkti namuose ar labiau griežta?

Avino ženklo motinos


Avino ženklo žmonės sutverti auginti daug vaikų. Tokia moteris - tikra karė, kupina praktiškai neišsemiamos energijos, nes yra ugnies ženklas. Be to, Avinas - pirmas ženklas zodiake, tai reiškia, kad tokia mama - natūrali lyderė su motiniškais instinktais. Taip pat tai reiškia, kad iš kovos ji nesitrauks. Ir vis tik, ar Avino moteris turėtų vieną, ar 12 vaikų, ji gerbs vaikų nepriklausomybės poreikį (juk Avinai - vieni iš nepriklausomiausių Zodiako ženklų).


Tiesa, Avino moterims reikėtų būti atsargioms, kad jų ugninga prigimtis nepadarytų daugiau žalos, nei naudos - šio ženklo atstovės greit netenka kantrybės, gali būti impulsyvios. Ji gali išplūsti vaikus ir tik po to suvokti, ką pasakiusi. Nepamirškite atsiprašyti!


Vida Press


Jaučio ženklo motinos


Žemiškos, stabilios, ryžtingos po Jaučio ženklu gimusios motinos suteiks vaikams saugius namus, bet tuo pačiu skatins juos tyrinėti aplinkinį pasaulį, džiaugtis gamta, kuri yra šio žemės ženklo aistra. Labai pasisekė jautriems vaikams, kurių motinos gimusios po Jaučio ženklu. Jos ne tik kantrios, bet ir sugebės susėsti ir aptarti iškilusius sunkumus. Šios moterys yra aklai atsidavusios vaikams.


Jaučio ženklo moteriai reikėtų stengtis mokytis atlaidumo - jei paaugliai vaikai ką iškrečia, ji gali būti negailestinga. Jaučiams patinka žemiški malonumai - maistas, gėrimai, tad yra rizika, kad tokios moterys gali permaitinti vaikus. Visoms motinoms derėtų atsiminti - maistas neprilygsta meilei, lygybės ženklo tarp jų nedėkite.


Vida Press


Dvynių ženklo motinos


Po Dvynių ženklu gimusios moters vaikai turės daug žinių. Dvyniams vadovauja žinių planeta Merkurijus, taigi prie vakarienės stalo laukia daug įdomių pokalbių. Na, o Dvynių ženklo vaikai irgi gali būti labai šnekūs, juk šis Zodiako ženklas mėgsta pokalbius.


Dvynių ženklo motinoms labai svarbu atsiminti, kad bent kartais atsistotų ant žemės abiem kojomis. Šio socialaus ženklo atstovės tikrai norės, kad vaikai būtų kuo laimingesni, tačiau jos gali per daug paleisti vadžias. Taip yra todėl, kad Dvyniams sunku būti tvirtiems, pastoviems - dėl jų dualumo sunku laikytis disciplinos.


Vida Press


Vėžio ženklo motinos


Jei iš Zodiako ženklų reikėtų išrinkti mamų mamą, ši vieta tikrai atitektų po Vėžiu ženklu gimusioms motinoms. Vėžio ženklo moterims svarbiausia - namai, todėl namuose sukuriama šilta atmosfera, saugi aplinka vaikams. Na, o dėl būdingo emocinio jautrumo Vėžio motinos visada ras laiko susėsti prie virtuvės stalo su vaiku ir padėti jam susigaudyti savo jausmuose. Vėžio motinos visada atras reikiamą žodį paguosti vaikui ir laiko jį apkabinti.


Šioms moteris vertėtų atsiminti, kad nuo visko savo vaikų jos neapsaugos. Galų gale namai yra namai, ne tvirtovė nuo visų galimų pavojų. Šių mylinčių Vėžio ženklo atstovių ketinimai geri, tačiau jos rizikuoja išauginti vaikus šiltnamio sąlygomis, kurie turės baimių arba bus itin naivūs.


Vida Press


Liūto ženklo motinos


Tai „kietos“ motinos, juk Liūto ženklas - vaikiškiausias iš visų Zodiako ženklų. Liūtės motinos prisimena, kaip pačios buvo mažos (o širdyje dažniausiai tebėra mažos mergaitės). Ugnies ženklas, kuriam patinka nuotykiai - toks Zodiako ženklas gali suplanuoti nepamirštamą gimtadienio šventimą. Liūtas - dosnus ženklas, tad tokios motinos vaikai gali būti išlepinti. Tačiau meilės Liūtės vaikui nepritrūks.


Tiesa, kartkartėmis Liūto ženklo mamoms vertėtų apgalvoti savo motyvaciją: ar ji tikrai stengiasi dėl vaikų, ar tiesiog nori pasirodyti? Liūtams patinka būti rampos šviesoje, ir nors įgimtas lojalumas neleis apleisti atžalų, kartais šios gali būti nustumtos į šoną. Liūto ženklo motinos reikia labai pasistengti, kad vaikai užaugtų savarankiški, nesijaustų motinos šešėlyje.


Vida Press


Mergelės ženklo motinos


Motinystė - daugybė darbų vienu metu, o šitą sugeba Mergelės. Jos išskirtinis organizuotumas padės suderinti vaikų dienotvarkes, atsiminti jų poreikius, rasti laiko sutuoktiniui. Na, ir namai spindės, bus tvarkingi.


Tiesa, Mergelės ženklo moterys per daug priklausomos nuo logikos, taigi kartais gali atrodyti šaltos, kai vaikams reikia emocinės užuojautos. O kur dar garsusis mergeliškas perfekcionizmas, dideli lūkesčiai... Žodžiu, šiai Zodiako damai reikėtų būti atlaidesnei savo vaikams (ir sau pačiai).


Vida Press


Svarstyklių ženklo motinos


Svarstyklės visą gyvenimą ieško balanso, taigi, po šiuo ženklu gimusios moterys stengiasi užtikrinti vaikams harmoningą vaikystę. Tokia moteris turi labai stiprų teisingumo jausmą, todėl niekada nebaus be reikalo, neperspaus auklėdama. Žinoma, ji mokys vaikus dalintis, būti gerais draugais ir pan. Mamos Svarstyklės labai žavios, nes valdančioji planeta - Venera, kuri siejama su meile ir santykiais.


Na, bet kartais pasitaiko, kad maloniausių žmonių vaikai būna nepakenčiami. Čia - didžiausia rizika motinoms Svarstyklėms. Jai gali būti sunku išmokyti vaikus disciplinos. Jai gali būti lengviau užauginti mandagius mažylius, kurie nepalaikys jos gerumo silpnumu.

Vida Press


Skorpiono ženklo motinos


Skorpionai yra intuityvūs, tad po šiuo ženklu gimusios moterys iš karto pajus, jei vaikui kas negerai (dar šiam pačiam to nesupratus). Tokios motinos nesidrovės aptarinėti su vaikais gilių temų, juk Skorpionams patinka paslaptingumas, gilumas. Aptikus problemą, geresnio sąjungininko nerasi - Skorpionai garsėja lojalumu.


Tiesa, šioms moterims patartina būti atsargesnėms ir nepadaryti vaikų problemų savomis, nereaguoti į jas asmeniškai. Skorpiono ženklo motina kaip lokė puls, kad apgintų vaikus, jei kas jiems tiesiogiai grasina. Nors geluonis slypi skorpiono uodegoje, vaikams mama negelia.


Vida Press


Šaulio ženklo motinos


Šios motinos vienos iš linksmiausių, jos žino, kad vaikystė trumpa, o paskui laukia rūpesčiai, įsipareigojimai ir t. t. Po Šaulio ženklu gimusios moterys kiek impulsyvios, tokia mama gali staiga paklausti vaikų, ar vietoje pamokų jis nenorėtų praleisti dienos smagioje išvykoje. Namuose ji skatina atžalas įžvelgti savyje tai, kas geriausia.


Tokioms mamoms patartina atsiminti kelis dalykus: vaiką reikia ne tik skatinti, bet ir šiek tiek jam vadovauti, jį lavinti, kad jis kažko pasiektų. Svarbu neužgožti vaiko individualumo. Mama visada turi nepamiršti, kad suaugęs žmogus vaikui yra pats didžiausias autoritetas, iš kurio jis mokosi net be žodžių.


Vida Press


Ožiaragio ženklo motinos


Ožiaragio ženklo moteris - puikus dirbančios motinos pavyzdys: šis į karjerą orientuotas Zodiako ženklas veikiausiai norės siekti karjeros net tada, kai vaikai dar maži. Tokia moteris išmintingai derins darbą ir šeimą. Ji atsimins visus vaikų būrelius, ką jie mėgsta valgyti ir pan. Ožiaragio ženklo motinos visada ragins vaikus siekti kažko daugiau.


Šių mamų punktualumas pavydėtinas, todėl jos jokiu būdu nepaliks vaikų jos laukti po pamokų. Kruopštus visko planavimas irgi turi kainą. Tokioms moterims sunkoka atsipalaiduoti nuo pareigų darbe, pabūti su vaikais ne vadove, o tiesiog mama.


Vida Press


Vandenio ženklo motinos


Vandenio ženklo motina gali būti hipė, nedidelio verslo savininkė, bendruomenės aktyvistė ar miestelio merė. Ji nemėgsta visuomenės normų, tad gali nuspręsti mokyti vaikus namuose ar užrašyti juos į privačią, alternatyvią mokyklą. Tai humaniška moteris, ji rodys vaikams vargstančius, skatins rūpintis kitais.


Vandenės motinos vaikai gali pasidaryti iš plaukų skiauterę, nusidažyti plaukus mėlynai, tačiau jiems gali būti drovu kalbėti su mama apie asmeninius reikalus. Vandenio ženklo moterys - visuomeniškos, tačiau kalbantis akis į akį jai gali būti sunku suvaldyti savo emocijas. Jai reikia daugiau pastangų, norint parodyti meilę ir priminti vaikams, kad jai jie - patys svarbiausi.


Vida Press


Žuvų ženklo motinos


Labai didelė tikimybė, kad po Žuvų ženklu gimusi moteris užaugins meniškus ir kūrybiškus vaikus. Ją žavės, kaip vaikai save išreiškia piešdami, šokdami, lankydami keramikos užsiėmimus ar pramoginius šokius. Taip yra todėl, kad Žuvys - svajingiausias Zodiako ženklas, tokia moteris džiaugsis magiška kelione kartu su savo kūrybingomis atžalomis. Ji bus labai užjaučianti, nes Žuvų ženklo motinos tokios yra.


Vaikų svajones, pasitikėjimą savimi svarbu skatinti, tačiau Žuvų ženklo moteriai gali būti sunku pamokyti vaikus, kaip paversti fantazijas realybe. Tokiai motinai sudėtinga laikytis susitarimų, prisiminti, kada vaiko draugo gimtadienis ar svarbus kontrolinis, apie kurį pasakojo jos vaikas.


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis