Kertam lažybų, kad tokios žindymo nuotraukos jūs dar neregėjote

Šią mamą iš Kanados drąsiai galima pavadinti originaliausia ir drąsiausia šių besibaigiančių metų žindyve.

Prieškalėdiniu laikotarpiu, kai visi tik ir ieško progos nusifotografuoti su Kalėdų seneliu, viena mama iš Kanados Ontarijo provincijos taip pat nepraleido progos pasidaryti tokios nuotraukos.

Rebecca Dunbar (40) šią nuotrauką nusprendė padaryti spontaniškai. Jai kilo mintis pašmaikštauti Kalėdų ir žindymo tema. Pamačiusi Kalėdų senelį, kuris laukia vaikų ir mielai su jais fotografuojasi, moteris nusprendė įsiamžinti pati.

Pirmiausia ji atsiklausė fotografo, kuris pasakė "jokių problemų", o vėliau ir Kalėdų senelio, kuris prisipažino, kad per savo 40 metų "seneliavimo" praktiką tokį klausimą girdi pirmą kartą. Tačiau jis neprieštaravo.

Trijų vaikų mama prisėdo šalia Kalėdų senelio ir ėmė maitinti savo vienerių metų sūnų krūtimi. Vėliau jai šovė mintis publikuoti nuotrauką internete ir taip paskatinti moteris nebijoti žindyti viešai. Esą žindymas yra labai natūralus veiksmas, kurio nereikia gėdytis.

Po šio savo poelgio Rebecca sulaukė ir žiniasklaidos, ir feisbuko lankytojų dėmesio. Moteris prisipažino, kad dauguma komentarų buvo neigiami ir tai ją labai nuliūdino. Ji mano, kad žindymas yra kiekvienos moters prigimtinė teisė ir tam, kad būtų galima pažindyti vaikelį, nereikia niekur slėptis.

Užrašas prie nuotraukos skelbia: "Geriausia Kalėdų dovana - laimingas ir sveikas vaikas".

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis