5 įrodymai, kad moters kūnas po gimdymo yra tobulesnis, negu negimdžiusiųjų

Apie tai, kaip "susigrąžinti buvusias formas" po gimdymo, patarimų apstu: ir apie nėštumo metu atsiradusias strijas, ir apie likusius papildomus kilogramus... O ar susimąstėte kada, kad pagimdžiusios moters kūnas yra geresnis už gimdymo nepatyrusių moterų?

5 priežastys, kodėl jums tapus mama, jūsų kūnas yra geresnis

Jūs pagimdėte kūdikį

Tai atrodo akivaizdu, tačiau svarbu to nepamiršti. Jūs pagimdėte kūdikį. Tik savo kūno dėka sukūrėte naują gyvybę. Ko gero, skaitėte krūvas knygų apie nėštumą, lankėte nėščiųjų jogą ir išleidote begalę pinigų kūdikio kraiteliui, tačiau didžiausią darbą padarė jūsų kūnas. Tikėtina, kad tai paliko savo pėdsakus. Gal ant pilvo atsirado keletas strijų, nes paskutiniais nėštumo mėnesiais kūdikiui augant ir stiprėjant, pilvo oda tempėsi. Tad leiskite savo kūnui pailsėti, juk jis išaugino kūdikį. Ne šiaip kūdikį, o geriausią pasaulyje – jūsų kūdikį.

Jūsų laukia nauji santykiai

Nauji santykiai – ne tie, kuriuos užmezgėte su savo vaiku, nors, žinoma, jie yra nuostabūs, o tie, kuriuos užmegsite su savo kūnu. Ko gero, pirmą kartą tikrai supratote, ką sugeba jūsų kūnas. Ko gero, žinojote, kad sugebate lipti, bėgti ar išmokti ką nors naujo, tačiau to negalima lyginti su sugebėjimu išauginti ir pagimdyti kūdikį. Tad gimdydama savo vaiką, turėtumėte žavėtis tuo, ką sugeba padaryti jūsų kūnas. Didžiuokitės savo kūno sugebėjimais ir nekreipkite dėmesio į po gimdymo atsiradusius menkus kūno trūkumus.

Jis pasakoja jūsų istoriją

Jūsų kūnas yra tik jūsų. Jis pasakoja jūsų gyvenimo istoriją. Nuo rando ant kelio, atsiradusio parkritus žaidimų aikštelėje, iki strazdanų ant pečių, atsiradusių jūsų pirmosios meilės vasarą - jūsų kūnas yra jūsų gyvenimo žemėlapis. O dabar jame atsirado naujas skyrius. Strijos ant klubų primena apie jūsų nėštumą ir tą devynių mėnesių laukimą susitikimo su savo kūdikiu, kuris dabar yra visas jūsų pasaulis. Galite nerimauti, kad dabar jūsų speneliai yra kitokie, tačiau jie pasakoja apie tai, kaip maitinote savo kūdikį. Todėl apie šiuos pokyčius galvokite ne kaip apie problemas, o kaip apie priminimą apie tam tikrą jūsų gyvenimo etapą.

Tai ne vienintelis pasikeitęs dalykas

Taip, pasikeitė jūsų kūnas, bet pasikeitėte ir jūs. Pasikeitė jūsų prioritetai, jūsų draugai, pasikeitė jūsų darbas, kad būtų tinkamesnis vaiko auginimui arba iš viso jo atsisakėte, kad galėtumėte rūpintis vaiku. Jūs nebesate tokia, kokia buvote prieš nėštumą, ir tai yra gerai. Pastebėjote, jog gimus kūdikiui, jūsų gyvenime pasikeitė beveik viskas - nuo santykių, namų (ar minkštų žaisliukų „kilimą" galime vadinti namų dekoru?), laisvalaikio užsiėmimų . Ko gero, tapus mama, susitaikėte su daugeliu pasikeitimų, tad pats metas suteikti tą pačią prabangą ir savo kūnui.

Jis yra lavinamoji priemonė

Vaikai, net labai maži, mokosi stebėdami. Jūsų vaikas stebi jus visą laiką: pamato, suvokia ir kopijuoja jūsų elgesį. Nesvarbu, ar jums tai patinka, tačiau dabar jūs esate pavyzdys, tad pavyzdys yra ir jūsų kūnas. Jūsų dukros ir sūnūs mokosi iš jūsų požiūrio į savo kūną, tad pasistenkite šį darbą atlikti gerai. Nekritikuokite savo atsikišusio „mamos" pilvuko ir atsiradusių strijų, geriau mylėkite savo naująjį kūną. Supraskite, kodėl jį mylite - jis išaugino ir pagimdė jūsų vaikus. Tegul tai išgirsta ir jūsų vaikai. Jūsų kūnas turi galimybę išmokyti jūsų vaikus vertingos pasitikėjimo savo kūnu pamokos, tad pasistenkite tai padaryti tinkamai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis