Efektyvi ir saugi grožio procedūra, tinkanti net besilaukiančioms moterims

Ar esate ką nors girdėję apie gydymą šalčiu – krioplastiką? Tai vienas inovatyviausių ir efektyviausių grožio procedūrų, kuri gerina odos būklę, atjaunina ir suteikia jai stangrumo bei švytėjimo.

Rytų medicina šaltį naudojo nuo seno – mat žinojo, kad gydant daugelį negalavimų šaltis veiksmingesnis negu šiluma. Odą veikiant šalčiu pagerėja gilesnių audinių kraujotaka, o visa šiluma lieka viduje. Dėl to šalčio poveikis yra greitesnis ir ilgesnis.

Krioplastika pasaulyje žinoma jau daugiau nei 30 metų ir plačiai naudojama dermatologijos, reabilitologijos bei, žinoma, kosmetologijos srityse. Estetinės medicinos specialistai tvirtina, kad krioplastika yra viena iš saugiausių ir efektyviausių procedūrų, kovojančių su bėgančio laiko paliekamais pėdsakais.

Krioplastikos procedūros metu oda liečiama tik specialaus metalinio angalio, kuris įšąla iki -18 laipsnių temperatūros, paviršiumi. Nors, atrodo, turėtų būti šaltoka ir žnaibyti odą, - nieko panašaus nėra. Oda jaučia tik malonią gaivią vėsą ir švelniai odos paviršiumi slystantį nedidelį aparato antgalį, kuris odą maitina biologiškai aktyvių medžiagų prisotintu geliu.

Fiziko Peltjė sukurto aparato poveikis keleriopas. Šaltis veikia ne tik paviršinius odos sluoksnius – skverbiasi ir į giliuosius. Veikiant aparatui kraujagyslės išsiplečia ir susitraukia, dėl to itin suaktyvėja veikliųjų medžiagų skverbimasis į giliuosius odos sluoksnius, todėl oda geriau aprūpinama deguonimi ir suaktyvėja odos mikrocirkuliacija. Procedūros metu odai pateikiamas specialiai jai parengtas biologiškai suderintų aktyvių medžiagų kokteilis. Gelio sudėtis atkartoja odos ląstelių sudėtį ir, negana to, yra papildyta 12 vitaminų. Gelis – be konservantų.

Biologišai aktyūs kokteiliai, dėl unikalios procedūros patenkantys į giliausius odos sluoksnius, užtikrina ypatingą poveikį: odos regeneraciją, drėkinimą, patempimą, stangrumą, putlumą. Ne veltui po procedūros pakilę klientai jau iškart pastebi teigiamą poveikį odai.

Moters oda, deja, bėgant metams gamina vis mažiau kolageno, jai stinga drėgmės, daugėja raukšlelių. Nelaukite, kol tai nutiks! Po krioplastikos procedūrų oda tampa stangresnė, švytinti, aiškėja veido kontūrai, mažėja raukšlių. Ši procedūra akivaizdžiai stabdo senėjimą! Todėl gydytojai kosmetologai rekomenduoja: rinkitės krioplastiką, vos tik išvydote pirmąsias mimikos raukšleles.

Krioplastika yra tokia efektinga procedūra, jog kosmetologijos pasaulyje ji vadinama mezoterapija be adatų. Tai vienas efektyviausių ir saugiausių šiuolaikinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų, skirtų rezultatyviai kovai su senėjimo procesais.

Krioplastika tampa puikiu išsigelbėjimu, kai:

* Oda yra išvarginta streso – papilkėjusi, nuvargusi.
* Kaip aktyvi odos senėjimo požymių profilaktika ir gydymas.
* Gydant riebią ir porėtą odą.
* Siekiant sutvirtinti mezoterapijos poveikį, pagerinti ir pagreitinti šios procedūros efektyvumą.
* Prieš ir po invazinių estetinių procedūrų – padedant odai pasiruošti, paskui - atsigauti.
* Gydant celiulitą, strijas – net dideliuose plotuose.

Krioplastika yra visiškai nepavojinga, nes nėra tiesioginės elektros srovės, todėl ji saugi net nėščioms moterims. O jos, beje, labai pamėgusios šią efektyvią procedūrą. Moterys mini, kad nėštumo metu nualinta oda beregint atsigauna, ima spindėti, tampa stangresnė. Krioplastika saugi ir kūdikį maitinančioms mamytėms.

Dėl akivaizdaus poveikio jau po pirmosios procedūros, krioplastika tampa puikiu grožo išsigelbėjimu prieš prieš vestuvių ceremoniją, krikštynas, svarbius susitikimus. Pakanka ir vieno seanso, kad prieššventinių rūpesčių iškankintas veidas atsigautų, sušvytėtų, sumažėtų raukšlelės palei akis.

Kas dar labai svarbu, kad krioplastiką puikiai tinka – ir netgi rekomenduojama - atlikti vasarą, mat proedūra yra saugi, nesukelia pigmentacijos. Drėgme odą prisotinančios procedūros rekomenduojamas saulės vonių mėgėjams ar atostogaujantiems karštuose kraštuose. Tokiems žmonėms krioplastika taps tikra atgaiva ir didele pagalba odai tiek prieš saulės vonias, tiek po jų.

Nors rezultatai regimi jau po pirmos procedūros, puikiam efektui gauti rekomenduojama atlikti 8 procedūrų kursą, kartojant 1-2 kartus per savaitę. Juk kiekviena moteris nori kuo ilgiau išsaugoti jauną, sveiką ir stangrią veido odą. Pasirūpinkime oda, dovanokime jai efektyvias procedūras, o švytintis veidas bylos apie save mylinčią moterį!

Krioplastikos procedūrą jums atliks grožio salono „Beaute Academy“ specialistės (S. Konarskio g. 2, Vilnius, 8 699 99989).

Užsakymo nr.: PT_64826589

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis