Žinojo, kad tik gimęs vaikas mirs, tačiau gimdyti ryžosi dėl vienos priežasties

Ši istorija labai skaudi šeimai, kuri išgyveno tragediją ir neteko vieno iš savo dvynių, tačiau viešindami ją, jauni tėvai tikisi paskatinti žmones tapti organų donorais.

Emma Lee žinojo, kad vienas iš dvynių, kurių ji laukėsi, vos gimęs neišgyvens. Dar nėštumo metu dvynei mergaitei buvo diagnozuota anencefalija, toks galvos smegenų raidos defektas, kuris yra nesuderinamas su gyvybe. Daugiausia, kiek išgyvenama su šia diagnoze, yra iki kelių parų.

Tuo tarpu dvynys brolis mamos įsčiose augo sveikas. Šeima turėjo laiko susitaikyti su žinia, kad išgyvens tik vienas iš jų dviejų mažylių.

Sužinoję apie tai, Emmos nėštumą prižiūrintys medikai pasiūlė nutraukti apsigimusios dukrytės nėštumą, paliekant tik vieną vaisių gimdoje. Tačiau Emma, pasitarusi su vyru Drew, nusprendė, kad nešios iki galo ir gimdys abu vaikučius.

Priežastis, kodėl ji taip nusprendė - labai kilni. Šeima pasiryžo, kad dukrytė, kuriai lemta mirti, galėtų būti organų donorė tiems kūdikiams, kurie laukia transplantacijų.

Moteris sako, kad šiam žingsniui ryžosi būtent todėl, kad nėštumo metu skaitė kitos šeimos, atsidūrusios analogiškoje situacijoje, istoriją. Būtent tai ją padrąsino padaryti gerą darbą ir nebijoti viešumo.

Istoriją, kuri įkvėpė Emmą, galite skaityti ČIA.

Gimusią mergaitė jie pavadino Hope (lietuviškai - viltis). Mažylė išgyveno lygiai 74 minutes ir mirė savo mamos rankose. Kaip praneša britų „Mirror", donorystei buvo panaudoti naujagimės inkstai bei kepenų audiniai.

Hope pripažinta pačia jauniausia organų donore visoje Didžiojoje Britanijoje. Kaip sako amžinatilsį mergaitės tėvai, praradimo skausmą jiems sumažina žinojimas, kad jų mažylė, galbūt, kažkam išgelbėjo gyvybę ir grąžino pilnavertį gyvenimą.

„Ji gyveno tik 74 minutes, tačiau spėjo padaryti tiek gero, kiek kitas žmogus nepadaro per visą gyvenimą", - sakė mergaitės tėtis.

Tuo tarpu brolis dvynys Joshas su savo tėvais jau grįžo į namus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis