Naujagimės svoris išgąsdino medikus

Vidutinis naujagimio svoris yra 3 - 3,5 kilogramo. Tačiau mažylė Mia, kurią matote nuotraukoje, gimė sverdama dvigubai daugiau. Ji gimdama svėrė tiek, kiek paprastai sveria trijų ar keturių mėnesių kūdikiai.

Nėštumo metu Mios mamai sakė, kad jos nešiojamas vaikelis yra normalaus dydžio, netgi šiek tiek mažesnio, negu vidurkis, tačiau tai buvo melas.

Kolorado valstijoje (JAV) gyvenanti Alisha Hernández Alamosa pagimdė itin didelio svorio dukrytę Mią. Naujagimei gimti prireikė cezario pjūvio operacijos.

TAIP PAT SKAITYKITE:
15 lietuvių mamų atvirauja, kaip išrinko vaikams vardus
Kaip iš tiesų jaučiasi ir atrodo moteris po gimdymo

6 kilogramus 300 gramų sverianti naujagimė buvo 59 cm ūgio. Kaip sakė mergaitės tėtis Francisco Garcia, medikai, priėmę jo dukrytę, buvo nustebinti jos svorio. "Jie žiūrėjo tokiomis didelėmis akimis, lyg pirmą kartą matytų vaiką", – medikų nuostabą vaizdžiai apibūdino jis.

Vyras pasakojo, kad visi ankstesni jų vaikai gimė įprasto svorio. Pora turi ir dvynes, kurios gimimo metu abi sudėjus svėrė mažiau, negu dabar gimusi jų sesė Mia.

Tėčiu tapęs vyras žiniasklaidai minėjo, kad tai paskutinis jų vaikas, daugiau šeima nebeplanuoja. Penktojo vaikelio besilaukianti pora turėjo viltį, jog pagaliau jų šeimoje gims berniukas, tačiau ji neišsipildė.

Iš karto po gimimo didelio svorio naujagimei buvo diagnozuotas gliukozės apykaitos sutrikimas organizme, jai ėmė trikti kvėpavimas, todėl ji buvo išgabenta į kitos ligoninės naujagimių skyrių. Tačiau gydytojai tikisi, kad mergaitė namo galės išeiti jau po savaitės. Namuose jos laukia 4 vyresniosios seserys - Britney, Ximena, Yulissa ir Yuliana.

Visų  laikų didžiausias kūdikis yra gimęs Kanadoje. Anna Bates 1879 metais pagimdė berniuką, kuris svėrė 10,8 kg. Deja, naujagimis mirė po 11 valandų. Jo vardas iki šiol įrašytas į Gineso rekordų knygą.

Nuotraukoje - Mia Garcia, kuri gimimo metu svėrė 6300 gramų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis