Mano palinkėjimas per anksti gimusiam mažyliui

Lapkričio 17 -oji yra minima kaip Pasaulinė Neišnešiotų naujagimių diena. Ta proga prieš kurį laiką TavoVaikas.lt feisbuko bičiulių paprašėme parašyti po vieną palinkėjimą per anksti gimusiam mažyliui.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Štai kokius palinkėjimus ankstukams ir jų tėveliams surašė mūsų bičiuliai skaitytojai.

Kaip toj dainoj sakoma "Gimiau nei per anksti,nei per vėlai... Gimiau pačiu laiku“. Nesvarbu kada, svarbu, kad atėjot į šį pasaulį. Tad kovokit. Juk labai daug gražių dalykų, tokių kaip saulėtekis, nutinka anksti anksti ir yra nepakartojami bei išskirtiniai.

**

Tėveliams linkiu stiprybės, neprarasti vilties, kad ir kaip sunku bebūtų. O mažiesiems - didelio noro gyventi ir pažinti šį nuostabų pasaulį!

**

Mano brolis taip pat gimė anksti, o užaugo ohoho koks didelis. Todėl labai įstrigo mamos frazė: "Nesvarbu, kad gimė mažas, svarbu, kad didelis užaugo". Tad to ir palinkėčiau - augti dideliems ir sveikiems.

**

Mažieji stebuklėliai, aukite, stiprėkite ir būkite sveikučiai, nes esat didžiausias tėvelių širdies, sielos ir akių džiaugsmas. Jūs esat laimės žiburėliai, suteikiantys tėveliams tiek stiprybės, kantrybės ir jėgų, kurios padeda nepalūžti, kurios padeda nuversti kalnus ir perplaukti giliausias upes! ...dėl savo STEBUKLO... dėl savo DIDŽIAUSIO TURTO...

**

Su kiekviena diena būkite vis stipresni ir nesijauskite niekuo kitokie. Kovokite, juk ne veltui Dievulis jus išleido į šį pasaulį anksčiau, jis tikrai žino, kad tiek jūs, tiek jūsų tėveliai yra stiprūs!

**

Iš jūsų, mažyliai, suaugusieji gali mokytis užsispyrimo ir didelio noro pasiekti savo (šiuo atveju - gyventi). Gyvenkite ir džiuginkite aplinkinius savo pasiekimais. Esate kovotojai!

**

Svarbu ne gimti dideliems, o jais užaugti! Tad aukit dideli ir, svarbiausia, sveiki!

**

Mano dukrytė irgi ankstukė, tad puikiai suprantu šį jausmą. Vaikučiams linkiu tvirtai kabintis į gyvenimą ir vytis bendraamžius! O tėveliams - ištvermės ir kantrybės, po sunkių dienų ir nemigo naktų patirtas džiaugsmas nepakartojamas!

**

Stiprėkit, aukit ir nepaliaudami stebinkite savo stiprybe mus visus!

**

Ankstukai - puikus pavyzdys kaip nereikia prarasti vilties ir tikėjimo stebuklais! Šiems mažyliams linkiu nesibaigiančios stiprybės ir begalinės sveikatos, nors jūs ir trapūs, bet tikėkit, kad dabar dideli drabužėliai kažkada bus per maži.

**

Užaugti dideliems ir stipriems, būti Lietuvos garsintojais.

**

Tegul angelai sargai veda jus gyvenimo keliu laikydami tvirtai už rankyčių.

**

Kovokit ir nepasiduokit! Noras gyventi stipresnis už likimą!

**

Aukit didučiai ir stipručiai, Jūs - ypatingi!

**

Kovokit už savo gyvybę, mažiukai! Nes niekas kitas už jus nepakovos! Ugdykit tvirtą kovotojo dvasią ir jokios bėdos ar problemos gyvenime jūsų nepalenks, nes naštą sugebėsit ne tik pakelti, bet ir permesti per savo petį kaip rytų kovos menų specialistai!

**

Iš mažų žmonių linkiu užaugti dideliais!

**

Nieko gyvenime nenutinka veltui... Gyvenimas tik stipriausiems siunčia sunkiausius išbandymus. Jūs, mažieji stebuklėliai ir Jūsų tėveliai, esate tie stipruoliai, kurie, lydimi didelės meilės ir tikėjimo, kartu įveiksite viską! Tikiu Jumis! Todėl palinkėsiu tik vieno - NIEKADA nenustokite kovoti, tikėti ir mylėti! Jūs galite viską! JŪS - GYVENIMO ČEMPIONAI!

**

Daug meilės ir greičiau užaugti, kad patys galėtumėte apkabinti mamą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis