Astrologė Saulė atskleidžia, kokie bus vaikai, gimę iki šių metų vasaros

Šiais metais gimsiantys vaikai bus labai skirtingi, priklauso nuo periodo, kuriuo gimė. Ką pranašauja žvaigždės mažyliams, kurie gims nuo 2015 metų pradžios iki birželio 15 -osios?Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Konsultuoja astrologė Saulė Jonaitytė.

Vaikai, gimę iki birželio 15 d.

Vaikai, gimę šiuo periodu, bus talentingi, kūrybingi, labai artistiški. Jie bet kuria kaina norės patraukti į save kitų dėmesį. Tad šiems vaikams būdingas prigimtinis egoizmas ir manipuliavimas kitais.

Jie bus labai nepakantūs kritikai, šalčiui, tai tikri šilumos mėgėjai. Suaugusių žvilgsnis kryps į užsienį, didelė tikimybė, kad kurs šeimas su užsieniečiais arba kitataučiais.

Tai labai sportiški vaikai, kurie nustebins kitus savo pasiektais sporto rezultatais. Greičiausiai jų profesija ir bus susijusi su sportu arba kūryba, menais.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Nuomonė: aš vis tiek kelsiu vaiko nuotraukas į feisbuką

Jei smirda vaiko kojos: patarimai, ką daryti

Tarp jų bus daug artistų, vaikų-auklėtojų, mokytojų, menininkų, laisvalaikio organizatorių. Tai žmonės, kursiantys šventę kitiems. Dar vienas būdingas šios kartos vaikams bruožas – jie užaugs gailestingi kitų nelaimėms, nesėkmėms. Sieks padėti kitiems atiduodami daug savo širdies ir pinigų. Taip elgsis ne norėdami aukotis, o iš įgimto noro dalytis su tais, kam yra blogai.

Šių vaikų sveikata bus nebloga, tačiau jie gali būti linkę tukti. Iš jų turėtų išaugti gan aukšta karta – aukščiausi bus Avinai, Dvyniai, Vandeniai, o Žuvytės gali būti šiek tiek žemesnės.

Šiuo metu gimusieji greičiausiai sukurs sėkmingas santuokas, nes iš prigimties jie savyje turi daugiau meilės, negu kitu metu gimę vaikai. Jie greitai pelnys aplinkinių pripažinimą, taps populiarūs, mėgstami.

Patarimas tėvams

Nuo metų pradžios iki birželio 15 d. gimę vaikai iš prigimties bus tinginukai, tad tėvams teks pasistengti, kad vaikams išugdytų darbštumą. Tad nusiteikite, kad jūsų laukia nelengvas darbas surasti būdų, kaip paskatinti vaikus dirbti.

Auginant šiuo metu gimusius vaikus šeimos gyvenimas bus kontrastiškas – bus ramus periodas, vėliau ateis krizė, per kurią teks įdėti nemažai darbo į tai, kad šeimoje vėl įsivyrautų ramybė. Atsiminkite, kad šie vaikai nepakelia jokio spaudimo, nes tada gęsta jų prigimtinis noras dalytis su kitais saulės šviesa ir meile.

Galimi pavojai

Nuo metų pradžios iki rugpjūčio 11 d. gimusių vaikų sveikata bus puiki, jeigu jie turės galimybę mėgautis gyvenimu, žaisti su bendraamžiais, puoselėti savo talentus. Tačiau kartu tai vaikai, galintys turėti polinkį į priklausomybių sukeltas ligas – alkoholizmą, narkomaniją. Silpnoji jų vieta – kepenų, medžiagų apykaitos, širdies ligos. Tėveliai turėtų būti budrūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis