ĮSPŪDINGA: taip atrodo vos kelių dienų kūdikėliai FOTO

Naujagimių nuotraukos yra ypatingos: jos spinduliuoja nežemišką ramybę ir tyrumą. Fotografė Sandi Ford iš Didžiosios Britanijos yra ypatinga šio žanro meistrė. Jos nuotraukos priverčia ir aiktelėti, ir nusišypsoti, ir ašarą nubraukti.

„Miega kaip kūdikis". Tikriausiai, šį posakį ne kartą esate girdėję ir jūs. Miegantys naujagimiai iš tiesų spinduliuoja ypatingą grožį. Tą suprato ir fotografė Sandi Ford, kuri jau ne vienerius metus fotografuoja miegančius naujagimius. Kai kurie iš vaikučių visai mažutėliai - vos keturių dienų amžiaus!

TAIP PAT SKAITYKITE:
Berniuko meilė neįgaliam broliui sujaudino milijonus
Mamos diskutuoja, kas geriau - natūralus gimdymas ar cezario pjūvis

Fotografė yra viena iš nedaugelio Didžiojoje Britanijoje, kuri kūdikius fotografuoja „varlės" poza. Tai yra, kai mažylis guli ant pilvuko pasirėmęs rankytėmis galvą.

Vida Press

Kaip sako Sandi Ford, jos nuotraukos spinduliuoja džiaugsmu ir nekaltumu. Vaikučiai ką tik atėjo į šį pasaulį, o jau moka perteikti daug emocijų - šypseną, liūdesį, džiaugsmą, laimę, paslaptingumą...

Vida Press

35 -erių metų fotografė vaikučius fotografuoja savo namuose vakarų Londone. „Kūdikiai yra tokie žavūs, kad man nereikia nieko kito daryti, tiesiog paspausti mygtuką ir tai įamžinti", - sako menininkė.

Nuotraukų galerijoje - Sandi įamžinti naujagimiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis