„Cirque du Soleil“ artėja prie rekordo, o lietuviai šluosto nosį kaimynams

Didžiausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ trupė jau birželį aplankys visas tris Baltijos šalis. Nepaisant to, prie rekordinių pardavimų artėjančio cirko OVO šou organizatoriai atskleidžia, kad lietuviai bilietus perka daug sparčiau už kaimynus latvius ar estus.

Birželio 8-11 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje cirkas surengs šešis pasirodymus per keturias dienas. Visgi, nepaisant didelio pasirodymų skaičiaus, organizatoriai teigia, kad beveik 80 proc. bilietų jau yra parduoti, todėl ragina žiūrovus suskubti, kad užsitikrintų geriausias vietas.


„OVO bus jau septintasis „Cirque du Soleil“ šou Lietuvoje, tad galime drąsiai palyginti skaičius. Dabartinių pardavimų intensyvumas rodo, kad artėjame prie rekordinių pardavimų. Paskutinę savaitę prieš renginį žiūrovai veikiausiai turės tik labai ribotą bilietų pasirinkimą“, – situaciją komentavo cirko pasirodymus Baltijos šalyse organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.


Pirmą kartą Baltijos šalyse viešėsiantis OVO šou pirmiausia aplankys Taliną (birželio 1-4 d.), vėliau pasirodys Vilniuje (birželio 8-11 d.), o tuomet lankysis Rygoje (birželio 15-18 d.). Prieš 14 metų Kanadoje pristatytą OVO šou nuo to laiko gyvai matė virš 7 milijonų žmonių 155-iuose miestuose, 26-iose šalyse.„Galime pasidžiaugti, kad cirko bilietų pardavimais Lietuvoje šluostome nosį tiek latviams, tiek estams. Jei taip tęsis, neatmetame galimybės su cirko vadovais derinti dar vieno papildomo šou. Taip pat pastebime naujas tendencijas pirkimuose. Anksčiau patys populiariausi pasirodymai buvo savaitgaliais, tuo metu šį kartą ketvirtadienio ir penktadienio šou nė kiek neatsilieka nuo laisvadienių“, – priduria T. Inčikas.


OVO yra vienintelis „Cirque du Soleil“ šou, kuriame visi veikėjai yra vabzdžiai ir vabalai, taip pasakojant apie jų gyvenimą. Šou nagrinėja biologinės įvairovės grožį, todėl, šalia nuostabių akrobatinių triukų, žiūrovai taip pat supažindinami su kiekvieno iš veikėjų asmenybe ir skirtingų vabzdžių rūšių galimybėmis.


Šou pavadinimas OVO portugalų kalba reiškia „kiaušinį“, todėl pačioje šou pradžioje žiūrovai ant scenos išvys didžiulį, beveik 7 metrų aukščio ir 8,5 metrų pločio, kiaušinį. OVO trupę sudaro net 100 žmonių iš 25 šalių, tarp kurių – 52 akrobatai.


Praeityje Vilniuje vyko jau šeši cirko šou: „Saltimbanco“, „Alegria“, „Quidam“, „Varekai“, „Toruk – the First Flight“ ir praėjusią vasarą surengtas „Corteo“. Juos didžiausioje sostinės renginių erdvėje bendrai stebėjo per 120 tūkst. žiūrovų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis