Ant podiumo – V.Macijauskienės, I.Kavaliauskaitės ir I.Sinės vaikai (GALERIJA)

Jau antrus metus iš eilės Sapiegų rūmų parke mažieji modeliukai džiugino ne tik savo tėvus, bet ir kviestinę publiką – madų šou čia surengė mados ir kūrybiškumo mokyklos „Duo Kidz“ vaikai. Šįkart ant podiumo žengė ir žinomų šeimų atžalos.

Tradiciškai prieš Tarptautinę vaikų gynimo dieną, modelių agentūros „Duo Management“ įkūrėjos, manekenės Dovilė Viršilaitė ir Diana Balaišytė pasistengė, kad jų mados ir kūrybiškumo mokyklos mokiniai sezoną uždarytų įsimintinu renginiu.


Mergaitės ir berniukai scenoje pasirodė su lietuviškų prekių ženklų „Unlabel“, „Fairy days“, „Mummymoon“ ir „OXOX Club“ ir „Minimi“ kūriniais.

 

Ant podiumo buvo galima išvysti verslininkės Viktorijos Macijauskienės dukrą Gabrielę, televizijos laidų vedėjos Indrės Kavaliauskaitės dukrą Mariją ir stilistės Irinės Sinės dukrą Antarę.


Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje mados ir kūrybiškumo būrelius įkūrusios D.Viršilaitė ir D.Balaišytė sako, kad šio šou labiausiai laukia mažieji modeliukai, todėl tik dėl jų ir rengia smagius pasirodymus – bent kelioms akimirkoms vaikai pasijaučia lyg žingsniuodami garsiausių mados sostinių podiumu.


„Mums ir vaikams šie metai buvo kupini įspūdžių. Žiema surengėme „Duo Model Look“ konkursą, kurio metu mergaitės varžėsi dėl fotosesijos Paryžiuje. Ir šiam renginiui pasibaigus nebus kada atsipūsti – vasara laukia net trys mados ir kūrybiškumo stovyklos, kurioms ruošiamės jau dabar. Taip pat netrukus žengsime ir į Šiaulius, kur vaikus pakviesime įdomiai praleisti laiką po pamokų“, – pasakoja Dovilė ir Diana.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis