LEGO® - geriausia Kalėdinė dovana

Visiškai nesvarbu, ar Jūsų vaikas žavisi princesėmis, įnikęs į mašinėlių tyrinėjimus, myli gyvūnus, ar neatitraukia akių nuo superherojų. LEGO® dėlionės sukurtos ir adaptuotos įvairioms amžiaus grupėms ir tampa ilgalaike kūrybine pramoga. Kodėl jos neatsibosta? Kiekviena LEGO dėžutė – unikalus kūrybinis rinkinys, kuris kiekvieno vaiko rankose gali virsti ne tik instrukcijoje parodytu objektu, bet ir įgauti laisvos saviraiškos formą – taip laivas gali tapti namu, o traukinys – parduotuve. Kuo daugiau Jūsų namuose LEGO rinkinių, tuo didesnė erdvė vaiko išradingumui bei kūrybiškumui.


LEGO rinkiniai
LEGO rinkiniai
Partnerio archyvas


Vaikams žaidimai su griežtai nustatytomis taisyklėmis – nuobodūs, todėl konstruktoriai tampa puikia išeitimi, kai nauja taisyklė gali šauti galvon su kiekviena paimta kaladėle. Tai teigiamai veikia vaikų mąstyseną ir atmintį, gerina miegą ir psichinę savijautą.


LEGO pavadinimas taip gerai žinomas, kad vargu ar rasime vaiką, mamą ar senelį, kuris nežinotų, kas yra LEGO. Nors konstruktorių gamintojų yra begalė, įprastai, apie juos kalbant, minimas būtent LEGO pavadinimas. Jei kiti žaislai kartais tampa mados klyksmu ir greitai nugęsta, LEGO šlovės olimpe pozicijų neužleidžia jau ilgus dešimtmečius ir tvirtai atsiplėšęs nuo konkurentų. Tokį titulą gavęs dėl praktiškumo, patikimumo ir daugiafunkciškumo.


„Rebuild the World“ (Perstatyk pasaulį) – tai žinia mažiesiems, kurią LEGO skleidžia visame pasaulyje, skatinanti per fantaziją ir išradingumą pažadinti vaikų kūrybiškumą. Šia kampanija siekiama padrąsinti mažylius atrasti būdų augti ir lavintis per konstruktyvų mąstymą žaidime. Visų amžių vaikai raginami leistis į atradimų pasaulį per kūrybiškumą.


Kaina atitinka kokybę, todėl tėvai renkasi būtent LEGO konstruktorius. Danai, sukūrę LEGO kaladėles, konstruktorių gamintojų pasaulyje kartelę užkėlė tikrai aukštai. Jų saugumas itin kruopščiai apgalvotas ir pritaikytas įvairioms amžiaus grupėms.


Sunkiai rastume vaiką, kuris anksčiau ar vėliau laiške Kalėdų Seneliui neužsimintų apie trokštamą LEGO konstruktorių. Nuo pirmosios pažinties su šiomis dėlionėmis atsiveria neribotos galimybės vaikui kurti. Dėliojant kaladėles, lavinama ne tik vaiko vaizduotė, bet ir verbaliniai ir sensoriniai įgūdžiai. Vaikas tampa padėties valdovu, kas vyksta jo statinyje – jo fantazijos vaisius. Kaskart, iš naujo statant dėlionę, kuriamas naujas, individualus, dar negirdėtas scenarijus, kurio dalyviais gali tapti visi šeimos nariai ir artimieji, įsitraukę į smagų kaladėlių žaismą.


Jei po Kalėdų eglute vaikas ras LEGO, vadinasi, Jūs jam padovanojote sparnus vaizduotės skrydžiui!


Geriausias Kalėdų dovanas iš LEGO rasite čia: https://www.lego.com/lt-lt 


LEGO
LEGO
Partnerio archyvasUžsakymo nr.: PT_65690

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis