Su Vytauto Didžiojo universitetu įkurta Talentingų vaikų akademija tęsia veiklą Kauno rajone

Šiemet 98 vyresnių klasių moksleiviai iš įvairių rajono mokyklų semsis žinių nuo 2019-ųjų veikiančioje Talentingų mokinių akademijoje (TMA), praneša Kauno rajono savivaldybė.


Ši akademija įkurta savivaldybei bendradarbiaujant su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU), o jos veiklą finansuoja Kauno rajono savivaldybė. Savivaldybės administracijos švietimo eksperto Antano Bagdono pastebėjimu, Talentingų mokinių akademijos lankymas padeda jiems ne tik pagilinti savo žinias, praplėsti erudiciją, bet ir pasijusti studentais. Taip pat padeda pasirinkti ateities kelius.

 

Pavyzdžiui, Babtų gimnazijos moksleivis Eimantas Užalovičius savo ateitį ketina sieti su informacinėmis technologijomis, VDU akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos moksleivis Simas Tiškevičius norėtų studijuoti statybų inžineriją arba architektūrą. Vaikinai tvirtino, kad paskaitos Talentų akademijoje stiprina jų apsisprendimą.

 

Moksleivių domėjimosi laukas platus, apimantis istoriją, filologiją, meną, dailę, muziką, šokį, gamtos ir tiksliuosius mokslus. Praėjusį savaitgalį Talentų akademijoje vyko komunikacijos ir viešojo kalbėjimo paskaitos.

 

VDU Švietimo akademijos kanclerės pavaduotoja Ilona Tandzegolskienė viliasi, kad šiemet visas akademijos veiklas bus galima tęsti kontaktiniu būdu.

 

„Su Kauno rajono savivaldybe bendradarbiaujame aktyviai: rengiamos vasaros ir žiemos stovyklos Botanikos sode, įsitraukiame į projektines veiklas, sukurtas jaunų pedagogų pritraukimo į rajono mokyklas modelis“, – pasakojo I. Tandzegolskienė.

 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis