Numerologė: kuo ypatingi vaikai, gimę bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis

Numerologė Julija Kubiliūtė dalijasi su mumis savo žiniomis apie tai, kokią užkoduotą informaciją apie save atsineša tam tikrą mėnesio dieną gimdamas vaikas.

Apie vaikus, gimusius bet kurio mėnesio 7, 16, 25 dienomis:

Tėveliai, pamatę savo naujagimį, gimusį vieną iš šių dienų, tikrai pajaus, kad į pasaulį atėjo ypatingas, išskirtinis kūdikis.

Tai svajotojai, jautrūs ir nuovokūs vaikai. Ne pagal amžių turi išvystytus gėrio, švelnumo, atjautos jausmus. Tokiems mažyliams labai svarbus kitų žmonių, ypač tėvelių, palaikymas. Be palaikymo jie lengvai pasimeta, o tai trukdo jiems jausti savo vidinį stabilumą.

"Septynetuko" vaikai nori ir sugeba matyti harmoniją, todėl bendraujant būna malonūs. Nuo vaikystės laikosi taisyklių. Jie labai dėmesingi, pastabūs bei žavūs. Tokie mažyliai tikras tėvelių džiaugsmas. Atminkite tai, tėveliai. Jie turi įgimtą elgesio kodeksą ir žino galimybių ribas, randa bendrą kalbą su gimdytojais, išvengdami skandalų ir ginčų. Tačiau šie mažyliai gali parodyti savo charakterį, jei bandysite per jėgą brukti tai, ko jie nenori. Tikrai neverta gadinti nervų įkalbinėjimams. Jei "septynetukas" nenori – vadinasi, tikrai nenori. O jei tėveliai vis tiek bandys "nulaužti" savo atžalos užsispyrimą, sulauks rimtų pasekmių – mažylis taps paniurusiu, kaprizingu verksniuku.

"Septynetukai" yra labai kūrybingi, turi puikią vaizduotę. Toks mažylis yra puikus fantastinių ir originalių istorijų kūrėjas. Tačiau visos šios istorijos gali tapti baimių priežastimi. Tai pasireiškia užsisklendimu, padidintu jautrumu. Neretai padidintas jausmingumas daro tokį vaiką pažeidžiamu.

Šie vaikai sunkiai atskiria melą nuo tikrovės, juos lengvai galima suklaidinti. Todėl, mieli tėveliai, žinokite tai ir padėkite savo mažyliui per kasdienius nuoširdžius pokalbius šeimos ratelyje. Jiems būtina išsipasakoti. Ir dar, šie vaikai yra drovūs ir kuklūs, o tai trukdo skleistis jų talentams. Renkasi intelektualią veiklą. Jiems patinka dalyvauti žaidimuose, kur gali pademonstruoti savo pasiekimus.

Šiuos vaikus svarbu mokyti vertinti save, savo individualumą, sudaryti galimybę bendrauti su skirtingais žmonėmis, išreikšti savo jausmus ir nuomonę, išlaikyti vidinio ir išorinio pasaulio pusiausvyrą. Dvasinis ugdymas padės jam augti sveiku ir energingu. Palaikymas ir nuoširdus rūpestis padės suformuoti teisingas nuostatas ir tvirtai stovėti ant žemės.

Šie vaikai siekia žinių, moka analizuoti ir lyginti informaciją. Moka planuoti savo dieną. Gerbia vyresnius, tad lengvai bendrauja su pedagogais bei bendraamžiais. Gal ir nebus pirmūnu, tačiau dėl įgimtos disciplinos ir atsidavimo tikrai taps išsivysčiusia Asmenybe. O tėveliai, kurie padės savo "septynetukui" išsiugdyti vidinį pasitikėjimą ir gebėjimą laisvai išreikšti save, bus apdovanoti ypatinga dovana - tokio vaiko išskirtiniu atsidavimu ir nuolatiniu gyvenimo džiaugsmu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis