Teo ir Ieva pristato: originalus žaidimas su lapais

(1)

Pradėjus birti medžių lapams, kaštonams, sėkloms, į galvą šauna vis nuostabesnių idėjų, ką galima nuveikti su šiomis rudeniu kvepiančiomis gėrybėmis. 


Viena tokių idėjų tiks skirtingo amžiaus vaikams. Ji yra labai nuotaikinga, skatina vaikų kūrybiškumą, tad noriu ja pasidalinti ir su jumis.


Reikia:


medžio lapų;

balto popieriaus lapo;

klijų;

žirklių;

vaiko nuotraukos.


Paprašykite vaikų, kad jie imituotų pūtimą ir tokią akimirką nufotografuokite juos. Prisirinkite lauke įvairiausių medžių lapų.


Kūrybinis darbelis su lapais
Kūrybinis darbelis su lapais
Ieva Andrulytė-PtakienėAtspausdinę vaiko nuotraukas, apkirpkite jas taip, kad liktų tik vaiko kontūrai. Priklijuokite juos prie popieriaus lapo, o jei vaikai didesni, tegul patys tą padaro.Kūrybinis darbelis su lapais
Kūrybinis darbelis su lapais
Ieva Andrulytė-PtakienėDabar duokite vaikams klijų ir tegul jie klijuoja ant popieriaus lapo, medžių lapus taip, kad atrodytų, jog jie pučia juos.Kūrybinis darbelis su lapais
Kūrybinis darbelis su lapais
Ieva Andrulytė-Ptakienė


Kūrybinis darbelis su lapais
Kūrybinis darbelis su lapais
Ieva Andrulytė-PtakienėŠis užsiėmimas – tai nuostabus laiko praleidimas drauge, kuris ne tik suteiks gerų emocijų ir papuoš namus, bet ir lavins vaikų kūrybiškumą, smulkiąją motoriką, akies ir rankos koordinaciją. 


Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis