Teo ir Ieva pristato: linksmieji makaronai

(1)

Pustrečių metų sūnelį Teo auginanti tinklaraštininkė Ieva šį kartą dalijasi spalvotų makaronų žaidimo idėja.

Šiam žaidimui prireiks vieno pakelio spagečių bei maistinių dažų. Ieva dalijasi savo patirtimi, kaip gamino „linksmuosius“ makaronus:


„Išvirusi makaronus, juos nupyliau šaltu vandeniu. Po to sudėliojau į maišelius ir į juos įbėriau valgomųjų dažų (birių). Tada paminkiau, pavoliojau ir visaip kaip tuos maišelius „pačiupinėjau“. Pamačiusi, kad spagečiai jau nusidažė, dar kartą juos nuploviau. Ir viskas“.Ieva Andrulytė-PtakienėTarp tokių spalvotų makaronų galima paslėpti plastikinių žaisliukų, kuriuos pasiūlykite mažyliui surasti. Jeigu vaikas didesnis, galima pasunkinti žaidimą ir paprašyti žaisliukus sugaudyti... žnyplėmis.Ieva Andrulytė-PtakienėIeva rekomenduoja nepervirti makaronų, kad jie būtų kietesni. Pasak ankstyvojo vaikų lavinimo specialistės, toks sensorinis žaidimas tinkamas vaikams nuo 9 mėnesių. Žinoma, su tėvelių priežiūra.


Analogiškai dažyti galima ir nevirtus ryžius. Tada tokios žaidimo priemonės galiojimas bus ilgesnis, negu virtų makaronų.Smagių žaidimų ir linksmų atradimų!


Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis