Teo ir Ieva pristato: dar neregėtos linksmybės su moliūgu!

(1)

Artėjant Helovino šventei, daugelio šeimų namuose garbingoje vietoje įsitaiso moliūgas. Iš jo skaptuojami žibintai, kurie tamsią naktį sužimba ir sušildo. Mūsų bičiulė tinklaraštininkė Ieva ir jos sūnelis Teo išbandė kelis smagius žaidimus su moliūgais, kuriais dalijasi ir su mumis.

Spygliuotas moliūgas


Šiam smagiam žaidimui jums prireiks moliūgo, pagaliukų ir plaktuko. Helovinas – labai paslaptinga šventė, todėl nieko keisto, kad vieną dieną moliūgas gali imti ir virsti... spygliuotu ežiu! Labai smagus užsiėmimas, kuris lavina koordinaciją, kuriam prireiks ir kantrybės, ir atidumo. Bet juoko tikrai bus daug, būtinai išbandykite!


Ieva Andrulytė-Ptakienė


Ieva Andrulytė-Ptakienė


Skaičiuojam moliūgo sėklytes


Kai moliūgienė išvirta, neskubėkite išmesti moliūgo sėklų. Žaisdami su jomis, vaikai gali mokytis skaičiuoti. Ieva su Teo siūlo kelis šio žaidimo variantus:


Ieva Andrulytė-Ptakienė


Pirmas variantas. Jums prireiks žaidimų kauliuko, moliūgo sėklų ir pinceto/žnyplių. Meskite kauliuką ir žiūrėkite, koks skaičius iškrenta. Dabar išimkite su žnyplėmis iš dubens būtent tiek sėklyčių, kiek rodo žaidimų kauliukas.


Ieva Andrulytė-Ptakienė


Antras variantas. Iškirpkite iš spalvoto popieriaus kelis moliūgus ir ant jų užrašykite norimus skaičius. Užduotis – išimti ir sudėti ant moliūgo tiek sėklų, koks skaičius parašytas. Jeigu vaiko pirštukai dar nėra miklūs, sėklas imkite pirštukais, na, o jei mažylio smulkioji motorika išlavėjusi, pasiūlykite pincetą/žnyples.


Ieva Andrulytė-Ptakienė


Automobilių garažas


Na, o šis žaidimas vainikuoja visą veiklų su moliūgais ciklą ir tikrai patiks visiems mažiesiems automobilių mėgėjams. Išskaptuokite moliūgą taip, kad jis būtų tuščiaviduris ir pro jį galima būtų nutiesti automobilių trasą. Belieka susirasti mėgstamas mašinytes ir pirmyn į kelią. Tai bent smagumėlis!


Ieva Andrulytė-Ptakienė


Smagių žaidimų su mažaisiais. Juk laikas, praleistas kartu, yra ir pats brangiausias, ir vertingiausias!


www.ciaoteo.lt

Ciao_Teo feisbuke

Ciao_Teo instagrame

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis