Teo ir Ieva pristato: smagūs kūrybiniai darbeliai Velykoms, kurie sužavės vaikus

Artėja pati linksmiausia pavasario, atgimimo šventė – Velykos. O jų pati didžiausia esmė – pabūti su šeima, su vaikais.

Aišku, kad pagrindinis Velykų užsiėmimas yra dažyti ir ridenti kiaušinius, bet mes su Teo norime pasiūlyti, tikimės, jūsų dar nebandytus kelis tikrai linksmus velykinius užsiėmimus.


Atspaudų menas mūsų šeimoje užimą gan aukštą poziciją, todėl Velykos irgi ne išimtis nuveikti kai ką smagaus su jau turimais virtuvės rakandais, tualetinio popieriaus rulonais ar net senstelėjusiomis bulvėmis.


Šioms velykinėms šėlionėms prireiks:


bulvių grūstuvo;

popieriaus;

dažų;

bulvių;

tualetinio popieriaus ruloniukų.


Priemonės velykiniams darbeliams.
Priemonės velykiniams darbeliams.
Asmeninis archyvas


Su bulvių grūstuvu, nesvarbu, kokios formos turite, galite pagaminti nuostabius zuikius arba velykinius kiaušinius, kurie puikiai tiks Velykų sveikinimams, atvirutėms ar šiaip linksmam laiko praleidimui štampuojant ir maišant spalvas.


Asmeninis archyvas
Asmeninis archyvas
Asmeninis archyvas


Iš bulvių (gali būti ir bepradedančios vysti, tuomet nebus gaila jų tiesiog išmesti) gaunasi labai linksmi velykiniai margučiai, kuriuos galite sukurti patys, išraižydami, išpjaustydami ar išskutinėdami jums patinkančius ornamentus.


Asmeninis archyvas


Na, o iš tualetinio popieriaus rulonų išeina patys mieliausia zuikiai, kuriuos pagaminti – vienas juokas. Tereikia suklijuoti tris ruloniukus taip, kad gautųsi galva ir ausys. Šitas atspaudukų būdas patiks kiekvienam.


Asmeninis archyvas


O jei norėtumėte pasipuošti tokiomis nuostabiomis zuikio ausų kepurėmis, kaip mūsų, jums prireiks popierinių vienkartinių lėkščių, kurių gal dar turite užsilikusių nuo vasaros sezono.


Kaip kirpti pavaizduota čia.


Asmeninis archyvas
Asmeninis archyvas


Ir nepamirškit gerų emocijų, kad ką ir veiktumėte!

Ieva ir TeoParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis