Savo ir svetimą vaiką žindanti mama sukėlė diskusijų audrą (FOTO)

Kodėl ši žindanti mama sukėlė diskusijų audrą? Ji tenorėjo padaryti gerą darbą ir savo pavyzdžiu įkvėpti kitas mamas. Tuo tarpu sulaukė kritikos ir piktų komentarų.

Vienas mažylis prie vienos krūties, kitas - prie kitos. Atrodytų, nėra labai retas vaizdelis. Daug dvynių ar pametinukų mamų įsigudrina vienu metu pažindyti du vaikučius.

Tačiau ši vienintelė nuotrauka sukėlė diskusijų audrą internete. Šią žindančių vaikučių nuotrauką pastarosiomis dienomis matė, ko gero, daugelis socialinių tinklų lankytojų.

Jessica Anne Colletti žindo du berniukus, iš kurių tik vienas yra jos sūnus – 16 mėnesių Lucianas. Antrasis - draugės sūnelis Mateo, jam – 18 mėnesių. 26 metų amerikietė iš Pensilvanijos mano, kad tai visiškai normalu, todėl daug nedvejodama Pasaulinės žindymo savaitės proga pati patalpino šią nuotrauką socialiniuose tinkluose.

Vida Press

Mamos pienu vaikučius maitinanti Colletti savo draugės sūneliui aukle tapo, kai jam suėjo 5 mėnesiai. Kaip sako moteris, ji nuo pat pradžių žindė abu vaikučius, jokių problemų ar diskusijų dėl to nekilo. Atvirkščiai, jos draugė buvo sužavėta Jessicos gerumu ir mielai pasinaudojo jos pasiūlymu. 

Vida Press

Abu vaikučius Jessica žindo daugiau kaip metus.

Vida Press

Abu berniukus Jessica vadiba „pieno broliais“, o Mateo mama yra laiminga turėdama tokią gerą ir ištikimą draugę. 

Abu vaikučius Jessica vadina „pieno broliukais“.
Vida Press

Net jei daugeliui atrodo kitaip, motinos pienas yra geriausias maistas kūdikiui ir mažam vaikui. Net jei pati pagimdžiusi motina negali žindyti, kitos moters pienas yra geresnė alternatyva, negu pieno mišinys. Tokią poziciją yra išsakiusi PSO, šios nuomonės laikosi ir Jessica Anne, kuri tikisi, kad jos pavyzdys paskatins moteris nebijoti žindyti, o kartais, jei reikia - tapti žindymo donorėmis kitiems vaikučiams.

Sulaukusi nemažai kritikos, Jessica nepakeitė savo nuomonės ir tikina, kad žindys abu vaikučius ir toliau.
Vida Press

Jessica Anne Colletti su vyru ir sūneliu.
Vida Press

Šis įvykis paskatino prisiminti 2009 -uosius metus, kuomet aktorė Selma Hayek, lankydamasi Siera Leonėje, ten pažindė vieną svetimą kūdikį. Tuo metu ji buvo savo dukrytę Valentiną žindanti mama, turėjo pieno, tad pamačiusi, kad juodaodis kūdikis nori valgyti, pasiūlė jam savo krūtį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis