Inga: kaip atsikračiau per nėštumą priaugtų 20 kg

Mums parašiusi dviejų dukryčių mama Inga pasakoja, kaip jai sekėsi atsikratyti per nėštumą priaugto dviženklio kilogramų skaičiaus.Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Esu dviejų mergaičių mama. Vyresnėlei tuoj sueis 2 metukai, o mažajai ką tik sukako 6 mėnesiai. Savo pirmagimę gimdžiau 29 metų, nėštumas buvo lengvas ir jaučiausi puikiai.

Svoris pradėjo pamažėle augti nuo 3 nėštumo mėnesio, bet dėl to labai nepergyvenau, esu mėgėja pasivaikščioti, tad savo laisvu laiku išlėkdavau pasivaikščioti po miestą ar pasigrožėti gamta už miesto. Kad eisiu gimdyti priaugusi 20 kg, net nesitikėjau. Niekada neskaičiavau kalorijų, neribojau maisto nėštumo metu, valgiau kiek norėjau, ką norėjau ir kada norėjau.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Nuo kada vaikui reikia lankyti būrelius? 4 specialistų nuomonė

Geriausia ir blogiausia mama pagal Zodiako ženklą

Mano vyras labai džiaugėsi padidėjusiu mano apetitu ir jam būdavo pasididžiavimas, kad sukertu daugiau nei jis. Taip pradėjom gaminti vakarienes 3 asmenims: man 2 porcijos, jam - viena.

Kai gimė mūsų pirmagimė, ligoninėje palikau 7 kg. Likusieji 13 kg ištirpo be jokiu dietų ar sporto salės. Mano paslaptis - žindymas. Dukrytė „suvalgė" visus 13 kilogramus, ir nemeluosiu, kai jai buvo 1,5 mėnesio, man buvo likę 6 kg, o sulaukus 3 mėnesių tilpau į visus savo rūbus, kuriuos dėvėjau iki nėštumo, svėriau lygiai tiek pat, kaip prieš pastodama.

Manęs klausė draugės, pažįstamos, kokia mano paslaptis, kaip taip greitai grįžau į savo formas, atsakydavau „Motina gamta viskuo pasirūpino". Žindydama savo mergytę laikiausi tokios pat taisykles - niekada neribojau jokio maisto, valgiau kada norėjau, kiek norėjau ir ką norėjau.

Pastojus antrą kartą teko nutraukti žindymą, pienas pats „prapuolė". Svoris antrojo nėštumo pradžioje visiškai neaugo. Šeštą mėnesį svarstyklės parodė + 7 kg.

Gimdyti važiavau su 15 kg papildomo svorio. Ligoninėje nukrito 6 kg. Po gimdymo svoris taip greitai nekrito, kaip su pirmagime, bet aš tikėjau motinos gamtos galia ir buvau įsitikinusi, kad vargti su kalorijų skaičiavimu neteks.

Kai antrajai dukrytei buvo 3 mėnesiai, dar nešiojau likusius papildomus 6 kilogramus. Niekada neribojau maisto, pagimdžiusi tebevalgiau po 2 porcijas ir dar daugiau. Kai mūsų mažajai sukako 4 mėnesiai, prabudau tokia pat, kaip ir prieš nėštumą. Paslaptis - žindymas. Mūsų šeimos daktaras labai gražiai pasakė: „Matau, kad mama gerai „apgraužta". Iki šiol šiuos žodžius prisimenu su šypsena.

Suprantu, kad ne visoms taip pasiseka, bet reikia tikėti ir pozityviai mąstyti. Aš iki šiol valgau po 2 porcijas, žindančios mamos žino, kokie alkio priepuoliai užpuola, o mano vyras tebesididžiuoja mano apetitu. Jam net gaila mano prarastų kilogramų, nes pagimdžiusi aš jam buvau pati gražiausia.

Tad, moterys, kilogramai patys ištirps, kai bus šalia mylintis ir palaikantis vyras bei godus kūdikis.

Mama Inga

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis