Suomiškos LV produkcijos testavimas: mamų atsiliepimai

LV rinkinuką, kurį sudaro vaikiškų drabužių skalbiklis bei rankų dezinfekavimo priemonė, išbandyti panoro keli šimtai mūsų skaitytojų. Burtų keliu atrinkome 10.

Testuotojos gavo LV rankų dezinfekavimo priemonę bei LV skalbiklį vaikiškiems drabužiams, kuris buvo sukurtas specialiai vaikų drabužiams skalbti. Daugiau apie LV priemones, kurios teko mamoms, skaitykite ČIA.


Štai mamų atsiliepimai:


Vilija


Dėkoju už galimybę išbandyti LV priemones. Kadangi auginame vienerių metų dukrytę, kurios jautri odelė, buvo svarbu pasirinkti skalbimo priemonę, skirtą būtent kūdikiams, be kvapiklių ir dažiklių. Drabužėlius su LV vaikiškų rūbų skalbikliu skalbiau rankomis, rezultatu likau tikrai patenkinta.


Ypač patenkinti likome LV rankų dezinfekavimo priemone, kurią išbandėme dukrytės ligos metu, kai teko lankytis poliklinikoje ir ligoninėje, kur siaučia virusai ir yra didelė tikimybė susirgti. Kiekvieną dieną naudojome priemonę rankoms ir jautėmės saugesni. Priemonė nedirgino odos, malonios konsistencijos, bekvapė. Būtinai naudosime ir toliau, ypač patogu kelionėse!


Dalia 


Šias priemones buvau mačiusi prekybos centruose, tačiau šis testavimas buvo pirmoji proga jas išbandyti ir jos mane maloniai nustebino. Svarbiausias kriterijus, renkantis skalbimo priemones vaikų rūbams, man yra tai, kad priemonė būtų bekvapė, be dažiklių ir tiktų jautriai vaiko odai. Išbandytos priemonės patiko, ateity tikrai pirksiu, nes LV skalbiklis atitiko visus pagrindinius kriterijus: tinka mano vaiko odai (nebėrė, neparaudo), puikiai išplauna maisto dėmes, bekvapis ir be dažiklių. Iki šiol rankų dezinfekavimo priemonę teko naudoti labai retai. LV rankų dezinfekavimo priemonę naudojau išėjusi iš parduotuvės ar kitos viešos įstaigos, atvykusi pietauti ir kt.. Pastebėjimai ir pagrindiniai pliusai: greitai išgaruoja, nesausina odos, be kvėpiklių bei dažiklių; sudėtyje esantis glicerinas puoselėja odą. Rekomenduoju šias priemones ir kitiems.


Eglė


Auginu du vaikus, vienas jų turi itin jautrią odą. Ir nors man gera, kai skalbiniai kvepia gėlėmis ar kitais skaniais kvapais, skalbimo priemones, prausiklius ir kitus dalykus, kurie kaip nors susiję su oda, stengiuosi pirkti kuo natūralesnius: be pridėtų kvapų, dažų ir kitų ne itin reikalingų priedų. Bet, didžiam mano nusivylimui, nemažai tokių natūralių skalbiklių turi kažkokį keistą ir nelabai malonų natūralios skalbimo priemonės kvapą, kuris lieka net ir skalbiniams išdžiūvus. Todėl aš labai apsidžiaugiau, kad natūralus LV skalbilklis tokio kvapo neturi, o viskas, ką juo išskalbiu, yra minkšta, jauku ir kvepia tik švara. Skalbia švariai ir nepakeičia audinio spalvos. Skalbiu su juo ne tik vaikiškus, bet ir suaugusiųjų drabužius, nes ypač šaltuoju metu ir suaugusiųjų oda tampa jautri.


Esu žurnalistė, todėl dirbu ne vienoje vietoje: tenka ir į polikliniką nubėgti su vaikų gydytoju interviu padaryti, ir apsilankyti herojės ar herojaus namuose, kur kartais būna kosinčių ir snargliuojančių vaikučių, ir kavinukėse pokalbius regzti, trumpai tariant, per dieną rankomis liečiu ne vieną daiktą ir paviršių, kuris gali būti nusėtas ir negeromis bakterijomis ar virusais. Todėl aš ne tik visada turiu rankinėje dezinfekuojančio skysčio ar specialių servetėlių, bet jau net ir yra susiformavęs įprotis dažnai dezinfekuoti rankas. Tai nėra gerai, nes mano rankų oda sausa ir jautri, o dezinfekuojantys skysčiai jas dar labiau sausina. Tiksliau, sausino tie, kuriuos naudojau iki šiol. LV panašus į drėkinantį kremą, pasitepusi juo nejaučiu nei sausumo, nei perštėjimo, atvirkščiai, rankos jaučiasi pamalonintos, matyt, dėl to, kad sudėtyje yra glicerino.


Oksana


Visų pirma, ačiū už galimybę išbandyti šias priemones. Pirmiausia maloniai nustebau, kad jos yra suomiškos, nes buvau mačiusi parduotuvėje ir maniau, kad jos latviškos. Turiu 5 metų dukrą, tad atidžiau skaitydavau skalbimo priemonių etiketes nuo jos gimimo iki kol jai sukako maždaug 3 metai, o tada atsipalaidavau. Bet dabar laukiam gimstant antro vaikelio ir laikas ruošti krepšius į ligoninę. Tad labai laiku gavau išbandyti priemones – išskalbiau rūbelius ateinančiam vaikeliui. Drabužiai po skalbimo liko švelnūs, minkšti ir kvepia tiesiog švara. Išskalbus dukros drabužius pastebėjau, kad kai kurie balti jos drabužėliai tapo šviesesni , ne tokie papilkėję. Dėl dėmių – deja, neišbandžiau, nes tokių rūbų nepasitaikė šiuo metu skalbti. Beje, išbandžiusi pati, jau rekomendavau šį skalbiklį sesei.

Rankų dezinfekavimo priemonių naudoti iki šiol neteko. Bet kaip tik prieš 3 dienas dukrai į burną įdėjo ortodontinę plokštelę, kurią reikia išimti prieš valgant. Užkandžiaujant ne visada yra galimybe nusiplauti rankų, tad naudojam dezinfekcijos priemonę, kuri tikrai praverčia. 


Viktorija


LV priemones naudojome pirmą kartą. Į skalbimo priemonių sudėtį kažkiek gilinausi tik tuomet, kai vaikas buvo dar kūdikis, tuomet prisibijojau, kad paprastos skalbimo priemonės gali alergizuoti. Tačiau kadangi po truputį bandydama skalbti rūbelius įprastais skalbimo milteliais įsitikinau, jog jokios neigiamos reakcijos nesimato, nustojau pirkti būtent vaikams tinkamas priemones. Kalbant apie išbandytą LV skalbimo priemonę, patiko, kad ji yra bekvapė.


Su rankų dezinfekavimo priemonėmis teko susidurti jau nuo tada, kai vaikelis gimė - ligoninėje. Per kelerius metus vaikui teko ten pabuvoti ne kartą, o ten visur yra rekomenduojama dezinfekuoti rankas. Skirtumo tarp LV rankų dezinfekcijai skirto produkto ir ligoninėse esančių nepastebėjau. Aptariamą produktą naudojome profilaktiškai. Turime katiną, todėl manau tikslinga po kontakto su juo, prieš valgant dezinfekuoti rankas.


LV produkciją galėčiau rekomenduoti draugams, nes naudojimo metu nepasireiškė jokio neigiamo poveikio ar reakcijos, manau, kad ji gerai atlieka savo funkcijas.


Anastasija


Tai yra mano pirmoji pažintis su LV kompanija ir jos produktais. Labai patiko, kad skalbiklis neturi jokio kvapo, o tai gali būti aktualu ne tik vaikams, ypač turintiems polinkį į alergiją, bet ir suaugusiems, kurie gali būti jautresni kvapams. Mūsų dukrytė nėra linkusi į alergiją, bet jeigu galima naudoti ekologišką produktą, kuris ne tik saugus, bet ir efektyviai išskalbia dėmes, tai su mielu noru rinkčiausi šį produktą ir ateityje.


Rankų dezinfekavimo priemones naudojam labai dažnai, tad labai džiaugiuosi, kad teko išmėginti šios kompanijos dezinfekavimo skystį, kuris paliko labai teigiamą įspūdį. Iš pradžių jaučiasi spirito kvapas, kuris žaibiškai dingsta. Labai greitai įsigeria į rankas. Rankos lieka švelnios ir minkštos. Priemonė nesausina odos, nepalieka lipnumo jausmo, jokio kvapo. Mūsų dukrytė mėgsta važiuodama automobilyje užkandžiauti (tai sausainis, tai saldainis), tad švarios rankos labai svarbu, bet ne visada pavyksta jas nuplauti, ši priemonė yra puikus sprendimas. Palyginus su kitais dezinfekatoriais, šis nepalieka jokio „skonio“ pėdsako ant rankų.


Jurgita


Gimus vaikams teko nemažai atsirinkti skalbimo priemonių, kurios tiktų mūsų šeimai. Labai patiko, kad LV skalbiklis yra bekvapis ir bespalvis, nes tik tokius galime naudoti. Tiesa pasakius, esu labai patenkinta jo kokybe, nors iš pradžių suabejojau, nes tokį prekės ženklą išbandžiau pirmą kartą. Su juo daug skalbiau ir visais skalbimais esu labai patenkinta. Nustebino, kad tikrai pašalinamos purvo/maisto dėmės, šlapimo/prakaito kvapas, įvairių rašymo/piešimo priemonių dėmės. Švarūs skalbiniai neturi jokio kvapo ir nesukėlė alergijos vaikų odai. Daug skalbiau su 30 laipsnių temperatūra ir viskas puiku. Apie LV dezinfekuojamąjį skystį galiu pasakyti, jog patiko jo tiršta konsistencija – rankoms užtenka mažo lašiuko. Išsitepus rankas jaučiamas spirito kvapas, kuris pradingsta po 30 sekundžių (priklauso nuo išsitepto kiekio). Skystis greitai susigeria į odą ir pradingsta. Nėra juntama, kad buvau pasitepusi šiuo skysčiu. Rankų oda nei drėgnesnė, nei riebesnė. Skystis nesausina rankų odos ir nebuvo jokios alergijos ar paraudimo.


Evelina 


Esu dviejų vaikų mama, iš jų vienas – alergiškas, nuo gimimo teko pakeisti ne vienas sauskelnes ir ne vieną skalbiklį, kol atradau tokį, kad nebertų. Su LV skalbikliu vaikiškiems rūbams susidūriau pirmą kartą ir likau maloniai nustebinta. Patiko jo skysta forma. Manau, kad alergiškiems vaikams skysti skalbikliai labiau tinka, jie gerai išsiskalauja vandenyje, nelieka miltelių nuosėdų. Skalbiau rūbus, kurie buvo sutepti ir maistu, ir prakaitu, ir akvareliniais dažais. Išsiskalbė puikiai. Didžiausią pliusą matau, kad jie neturi jokio kvapo. Tai labai aktualu, kai rūbai džiovinami bute, ypač žiemą, kai nėra galimybės išnešti į balkoną. Nuostabu, kai nejauti jokio kvapo padžiovus rūbus ir tada, kai jie išdžiūsta. Dezinfekuojamojo skysčio iki šiol apskritai neteko naudoti. Vis ruošiausi nusipirkti, bet taip ir neprisiruošiau. Man jis aktualus todėl, kad žiemą nevairuoju ir kai prireikia, važiuoju visuomeniniu transportu. Dezinfekuoti po to rankas yra labai geras sprendimas. Patiko, kad želė faktūros priemonė akimirksniu įsigeria į odą, atrodo, kad nieko nebūtum pasitepus. Taigi, vertinu tikrai teigiamai.


Neringa


LV skalbiklį naudojau skalbiant dukrytės ir visos šeimos rūbus. Patiko, kad jis natūralus, be kvapo ir puikiai skalbia. Dukrytė turi labai jautrią odelę, nors atopinis dermatitas nepatvirtintas. Tad mes labai atsargūs su skalbimo priemonėmis ir bet ko nenaudojame. Kai ji buvo kūdikis, skalbdavau jos rūbus atskirai, dabar jau visų kartu. Tiesa, aš ir pati bet ko naudoti negaliu, mano oda jautri, todėl visada esu linkusi šeimai pirkti kuo natūralesnes priemones. Šiuo metu namuose vyksta kalėdinis namų tvarkymas, skalbiu viską iš eilės.  


 LV dezinfekuojamąjį skystį galiu pavadinti tikru atradimu! Rankos tampa švelnios kaip kūdikio, jokio kvapo ir visai negraužia, greitai įsigeria. Super produktas, kurį rekomenduoju!


Dovilė 


LV rinkinys (skystas vaikiškų drabužėlių skalbiklis ir rankų dezinfekavimo priemonė) pasiekė mūsų namus pačiu laiku. 10 mėn. Lukui tai buvo didžiausias atradimas ir noras priemones kuo greičiau patyrinėti.


Kaip tik buvo susikaupę drabužėlių plovimui, tad skalbiklį iškart ir panaudojau. Visada džiaugiuosi priemonėmis, kurios yra draugiškos mažyliams, t.y. be kvapiklių ir dažiklių, juk kūdikių oda tokia jautri. Įprastai skalbdama drabužius, ypač vaikiškus, papildomai naudoju skalbinių minkštiklį, šį kartą jo nepyiliau tam, kad geriau „ištirčiau“ skalbiklio privalumus ir trūkumus. Pirmiausia skalbiau spalvotus drabužėlius, kurie nebuvo baisiai purvini, turėjo šviežias namie gamintų košyčių, vaisių, sulčių dėmeles. Išskalbė puikiai, dėmelių neliko, padžiauti drabužiai kvepėjo gaiva ir švara. Toliau skalbiau baltus drabužėlius. Jų nebuvo tiek daug, tačiau dėmelės ant kai kurių jau įsisenėjusios. Aišku, skalbiant natūraliomis priemonėmis akį rėžiančio baltumo pasiekti tikrai nepavyks, tačiau kai kurias dėmes tikrai pašalins. Pavyzdžiui, ant smėlinuko esančią šlapimo dėmę tikrai panaikino, pridedu nuotrauką prieš ir po.


Prieš ir po skalbimo.
Prieš ir po skalbimo.
Asmeninio albumo nuotr.


Maniau, kad liks geltona dėmė, pasirodo skalbiklyje esantys enzimai (fermentai) šalina veiksmingai. Tačiau senesnės pirktinių košyčių dėmelės ant drabužėlių liko. Čia greičiausiai jau reikia dėmių išėmėjo. Dėl drabužėlių minkštumo: tikrai nesitikėjau, kad be skalbinių minkštiklio jie bus švelnūs ir minkštučiai.


Rankų dezinfekavimo priemonę anksčiau naudojome tik kelionės metu, kuomet buvome užsienyje, tuomet Lukui jos netepėme. Gavę LV naudojame ją ir namie, kuomet sulaukiame svečių, duodame pasitepti rankas visiems, nešamės ir eidami į kavines ar pasivaikščiojant. Bacilų pilna visur, tad Lukui patepu taip pat, o be to, jis be kvapiklių ir dažiklių, tad jautrioms kūdikio rankutėms nepakenks. Labai gerai, kas sudėtyje yra glicerino, kuris nesausina rankų odos.

Užsakymo nr.: PT_52641

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis