2019 metų horoskopas turintiems vaikų: kam seksis, o kam teks susiveržti diržus

Kokie 2019 metai bus mamoms ir tėčiams? Trumpa 12 Zodiako ženklų apžvalga.

Avinas


Vaikų turintys tėvai, kurių Zodiako ženklas yra Avinas, 2019 metais ne vieną kartą susidurs su auklėjimo iššūkiais. Kartais jiems bus sunku susitvardyti, ypač, jei jų vaikui kažkas nepavyks taip, kaip planuota. Svarbiausias patarimas šio ženklo tėčiams ir mamoms – kantrybės. Išmokus į viską reaguoti ramiai, rezultatai visada būna daug geresni, negu jūs galite tikėtis. Sunkiausi mėnesiai – sausis ir liepa. 


Jautis


2019 metai Jaučiams bus žaismingi ir gana lengvi. Jie kartu su vaikais dažnai pasiners į vaikiškus žaidimus, namuose dažnai skambės juokas. Nepamirškite, kad savo vaikams esate ne tik smagūs žaidimų partneriai, bet ir tėvai, autoritetas, todėl jūs nustatote šeimos ribas ir taisykles. Finansinė padėtis bus gera, tad nusimato smagių išvykų ir naujų pažinčių. 


Dvyniai


2019 metais kruopščiai planuokite šeimos finansus, nes norai kartais bus didesni už galimybes. Dvyniai iš prigimties yra optimistai, todėl ilgai liūdėti – ne jiems. Filosofinis požiūris į gyvenimą padeda visose situacijose, auklėjant vaikus – taip pat. Santykių stabilumas su vaikais 2019 metais garantuotas.


Vėžys


Vėžiai yra nuostabūs tėvai! Jiems labai svarbu, kad šeimoje būtų tarpusavio darna ir šilti santykiai. 2019 metais pasitaikys auklėjimo iššūkių, tačiau Vėžiai visada suras tinkamą sprendimą ir pačius tinkamiausius žodžius savo vaikui. Kad ir kokie svarbūs būtų jūsų darbai ir karjeros galimybės, nepamirškite, jog laikas vaikams turi būti ne tik kokybiškas, bet ir kiekybiškai kokybiškas.


Liūtas


Metų pradžioje Liūtai ilsėsis ir kaups jėgas vėlesniam laikui. 2018 metai jiems buvo nelengvi, tad Liūtai nusipelnė poilsio. Šaulio ženkle esantis Jupiteris lemia, kad 2019 metais Liūtams svarbiausia bus meilė ir dosnumas. O juk būtent to ir reikia mūsų vaikams. Tačiau kyla pavojus, kad užsidėjęs rožinius akinius Liūtas pamirš juos nusiimti ir nepastebės priartėjusių problemų. Kita vertus, jų vaikams truputį daugiau laisvės, kūrybiškumo nepakenks, tad viskas išeis tik į naudą. 


Mergelė


2019 metais Mergelės atskleis tas savybes, kurios joms paprastai nėra labai būdingos. Štai įprastai Mergelės ir jos vaiko santykis yra aiškus: mama/tėtė ir vaikas. O naujaisiais metais bus labai daug situacijų, kai Mergelė bus draugas savo vaikui. Be to, 2019 metais Mergelė daug dėmesio skirs savo vaikų lavinimui ir mielai dalyvaus jų koncertuose, sporto varžybose ir pan. Šiais metais Mergelė pastebės tuos savo vaiko talentus, kurių iki šiol nematė. Puikūs metai!


Svarstyklės


Permainingi metai Svarstyklėms, bus visko – ir smagių akimirkų šeimoje, ir iššūkių. Svarstyklių problema yra ta, kad jos nori visiems įtikti ir būti tobulomis – ir darbe, ir namie. Atsipalaiduokite ir būkite žaismingesni! Svarstyklių stiprioji pusė yra ta, kad jie yra autoritetas savo vaikams, nesvarbu, ar šie tik darželinukai, ar įžengiantys į paauglystę. 2019 metų užduotis – išsaugoti tą draugiškumo, pasitikėjimo ir saugumo atmosferą namuose.


Šaulys


Stiprusis Jupiteris Šaulio ženkle ir visa tai, ką šiandien turi Šaulys – ilgo ir nuoseklaus darbo bei pastangų rezultatas. Tai sėkmės ir optimizmo metai. 2019 metais netruks ir finansinės sėkmės, ir tiesiog daug gražių akimirkų bendraujant su vaikais. Aplinkiniai stebisi – ir kaip jums taip pavyksta gražiai sutarti su vaikais? Branginkite tai, ką turite.


Skorpionas


2019 metais Skorpionams nieko netruks – nei tarpusavio sutarimo, nei svajonių, nei finansų joms įgyvendinti. Metų viduryje nusimato tolimesnė kelionė su visa šeima. Metų moto: tėvystė yra nelengvas darbas, bet kai dirbi jį su meile ir polėkiu, rezultatas atperka visus rūpesčius.


Ožiaragis


Pakankamai permainingi metai, kuriuose bus ir pakilimų, ir nuokalnių. Ožiaragio ženkle esantis Saturnas lems tai, kad Ožiaragiai ims daugiau dėmesio skirti vaikų auklėjimui – skaitys knygas, lankys kursus ir aktyviai domėsis, kaip jų vaikai jaučiasi darželyje ir mokykloje. Prognozuojami labai aktyvūs metai, galimas darbovietės ar gyvenamosios vietos pakeitimas. Nepamirškite, kad vaikams šeimoje labai reikia stabilumo ir saugumo, ypač, kol jie maži.


Vandenis


Kad ir kas vyktų šeimoje, 2019 metais Vandenius bus apėmusi pavydėtina ramybė. Jokie vaikų kaprizai neišves jų iš kantrybės. Tai ramybės metai. Metų gale verta pirkti loterijos bilietą arba tikėtis sėkmės ten, kur nė nemanėte ją esant. Su vaikais santykiai išliks šilti – jūs daug kalbate, bendraujate, mėgstate išvykas, apsilankymus teatre, kine, koncertuose.


Žuvys


2019 metai bus harmoningi. Labai sėkmingi tiems, kurie susilauks mažylių. Žuvų moterų nėštumas bus sklandus, o vaikelis atneš daug džiaugsmo visiems aplinkiniams. Ir nesvarbu, ar vaikelis pirmasis, ar trečiasis šeimoje. Žuvys šiais metais galės sau leisti daugiau, negu praėjusiais metais. Prognozuojamas finansinis stabilumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis