Pirmojo vaikelio besilaukianti tinklaraštininkė Iveta Bakanauskė – atvirai apie išsipildžiusį troškimą

Tinklaraštininkė ir vlogerė Iveta Bakanauskė jau dešimt metų dalijasi asmenine patirtimi su savo blog'o bendruomene. Sužinojusi, kad laukiasi taip ilgai svajoto ir trokšto mažylio, moteris taip pat nusprendė kartas nuo karto sukurti video istorijų apie savo nėštumo patirtį.

„Natūralu, kad pirmą kartą laukiantis kyla milijonas klausimų, bet pati su jais susidūrusi supratau, kad dar labai mažai kas lietuviškai šneka tomis temomis atvirai ir juolab video forma“, – sako šiuo metu 21 nėštumo savaitę skaičiuojanti Iveta.


Būsimoji mama mielai pasidalijo savo vaizdo įrašu ir su TavoVaikas.lt skaitytojais. Pirmajame vaizdo įraše, kuris privers nubraukti ašarą ne vieną, Iveta pasakoja apie 1 - 14 nėštumo savaites (pirmuosius mėnesius). Pastoti Ivetai pavyko ne iš karto, todėl žinia apie nėštumą sukėlė tikrą džiaugsmo bangą. Štai kaip savo „Youtube“ kanale „120 Percent“ pirmąjį vaizdo įrašą apie nėštumą pristato Iveta Bakanauskė:


„Jaučiuosi pasiruošusi jums papasakoti apie paslaptį, kurią po širdimi nešiojau visą žiemą. Svarsčiau, dvejojau ir vis dar bijau apie tai kalbėti viešai, bet apsispręsti padėjo stiprus vyro ir šeimų palaikymas. O taip pat troškimas, jog kas nors būtų šia tema atvirai kalbėję, kai man buvo skaudu, kai buvau pasimetusi. Taip reikėjo, kad kas būtų parodę emocijas ir kas dedasi galvoje dar iki teigiamo testo, pasidalinę akimirka išvydus tą lauktą brūkšnelį, artimųjų reakcija, nėštumo iššūkiais, kaip juos įveikė ir kitomis detalėmis, apie kurias kažkodėl sužinome tik paslapčia išsigooglinę angliškus video ar tekstus, išgirdę iš kantresnės daktarės (jei pasiseka) ar tos vienos paatviraujančios draugės.


Ar žinojote, kad blog'e savo istorijomis pradėjau dalintis dar prieš 10 metų? Visus savo tekstus, o vėliau ir video istorijas visuomet grindžiau atvirumu ir asmeninėmis pamokomis. Todėl per tą laiką visi jūs skaitėte, žiūrėjote, augote ir keitėtės kartu su manimi. Šiuo metu esu turbūt didžiausiame ir jautriausiame savo gyvenimo virsme. Ir tikiu, kad laukia dar daugybė atradimų ir pamokų, kurie bus naudingi ne tik man, bet ir jums. Todėl šiandien jus supažindinu su mūsų žmogumi“. 


Pažiūrėkime jaudinantį įrašą apie Ivetos reakciją sužinojus apie nėštumą, kaip ji pranešė naujieną vyrui ir abiejų šeimoms. 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis