6 paskutinės minutės dovanų mamai idėjos

Motinos diena jau šį sekmadienį, o dar nežinote, ką dovanoti mamai? Nors šią dieną kasmet minime tuo pačiu metu, pažadai dovanomis pasirūpinti iš anksto, o ne paskutinę minutę, neretai taip ir lieka pažadais. Dalijamės 6 idėjomis, iš kurių tikrai išsirinksite bent vieną, tinkančią kaip tik jūsų mamai. 

1. Sporto apranga


Jūsų mama – aktyvi sporto klubo lankytoja? Tuomet ji tikrai apsidžiaugs gavusi naują sportinės aprangos komplektą ar sporto prekių parduotuvės čekį. Nauji sportiniai bateliai, krepšys ar madingi drabužiai treniruotėms – tai, kas neabejotinai tinka ir sportuojančiai mamai, ir dukrai. 


Jūsų mama nesportuoja, tačiau nuolat kartoja, kad norėtų lankyti jogos ar pilateso užsiėmimus? Tokiu atveju nėra geresnės progos už Motinos dieną dovanoti jai tokių užsiėmimų studijos abonementą. 


2. Lėktuvo bilietai


Galbūt mama seniai svajoja, bet niekaip neprisiruošia aplankyti užsienyje gyvenančios draugės? Lėktuvo bilietai padės įgyvendinti šią svajonę. Dar labiau pradžiuginsite savo mamą, jei į kurią nors Europos sostinę savaitgaliui leisitės kartu. 


Tokiai dovanai jums atrodo per daug išlaidų ar atsakomybės? Tuomet pakvieskite mamą į koncertą. Renginių pasiūla vasarą tikrai įspūdinga, tad turėsite iš ko rinktis, kad ir ką jūsų mama mėgtų. 


3. Apsauga nuo saulės


Nors orai Lietuvoje nenuspėjami, o saulės mums vis atrodo per maža, dėl apsaugos priemonių nuo saulės būtinybės nesiginčijama net ir labiausiai apniukusiomis dienomis. Dar aktualesne dovana kokybiškas kremas nuo saulės taps, jei mama planuoja per vasaros atostogas vykti į saulėtus kraštus. 


4. Manikiūras ir pedikiūras


Padovanokite mamai išpuoselėtus rankų ir kojų nagus, o tuo pačiu skirkite jai porą valandų ir savo laiko. Pasidarykite manikiūrą ir pedikiūrą kartu, o po grožio procedūrų pakvieskite mamą puodelio kavos ar arbatos. 


5. Masažas


Išvengti streso šiandien pavyksta tik labai retam, todėl labai svarbu mažinti jį visais įmanomais būdais. Vienas efektyviausių – masažas. Net jei dovanojote masažo salono kuponą per praėjusias Kalėdas ar mamos gimtadienį, šią dovaną galite teikti vėl ir vėl. 


6. Sveikatos linkėjimai


Nelaukite, kol jūsų mama susirgs ir turėsite ją slaugyti ligoninėje. Jei matote, kad besirūpindama aplinkiniais mama dažniausiai užmiršta save, prisiminkite ją jūs. Išrinkite vitaminų ar maisto papildų, kurių mamai labiausiai reikia – pasitarę su vaistininku tikrai rasite, kaip pagelbėti mamai gauti kasdienės energijos, pastiprinti po žiemos nusilpusį imunitetą ar papildyti taip trūkstamas vitamino D atsargas. Universalus sprendimas, tinkantis kiekvienai mamai bet kuriuo metų laiku – žuvų taukai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis