7 ženklai, kurie rodo, jog esate pasirengę vaikams

Būti tėvais – vienas didžiausių ir sudėtingiausių iššūkių žmogaus gyvenime. Priimti tokį sprendimą – tai ir suvokti atsakomybę, kuri jūsų laukia. Kaip žinoti, jog esate pasiruošę tapti tėvais? Štai 7 ženklai, kurie gali rodyti, kad galbūt jau laikas pagalvoti ir apie vaikus.

1. Jaučiate norą rūpintis kitais


Jeigu pastebite, kad norite prisiimti atsakomybę ir rūpintis kitais, o galimi rūpesčiai jūsų nebaugina ir nevargina, tuomet tai gali būti ženklas, kad subrendote vaikams.


2. Brandus požiūris į santykius


Jei puoselėjate savo santykius, rūpinatės vienas kitu, jaučiate savo antrajai pusei pagarbą ir pasitikėjimą, jaučiate, kad jūs ir jūsų partneris esate pasirengę eiti per gyvenimą, kad ir kokie iššūkiai jus užkluptų, tuomet vaikas gali tik dar labiau sustiprinti judviejų ryšį.


3. Suprantate, kad teks aukoti savo asmeninį laiką


Pasirengimas vaikams taip pat reiškia, kad esate pasirengęs dalį savo laiko, energijos ir dėmesio skirti ne sau, bet kitiems.


4. Suprantate, kad atsiradus vaikui, persidėlios jūsų prioritetai


Jei vienas iš jūsų svarbiausių prioritetų – turėti šeimą ir vaikų, tai vienas iš aiškiausių pasirengimo vaikams ženklų.


5. Nebijote vaikų


Jei mielai padedate savo artimos aplinkos žmonėms, turintiems vaikų, ir tai jūsų nevargina, o kaip tik didina troškimą turėti savų vaikų, tuomet tai stipri motyvacija.


6. Finansinis stabilumas


Jei jaučiatės, jog esate finansiškai pakankamai apsirūpinę ir galite patenkinti ne tik savo poreikius, bet ir dar vienos – naujos gyvybės, tuomet tai yra vienas svarbesnių ženklų, rodančių, jog jau galėtumėte priimti šį sudėtingą ir didelį sprendimą.


7. Intuicija


Kartais svarbu pasikliauti ir savo vidiniu pajautimu. Kas iš to, jei esate finansiškai stabilus, turite tvirtus tarpusavio santykius, tačiau netrokštate savo vaikų? Visuomet klausykite tai, ką sako jūsų intuicija – jei širdyje jaučiate, kad esate pasiruošę turėti vaikų, tuomet tai yra labai geras ženklas.


Nors šie ženklai gali rodyti, kad esate pasirengęs vaikams, svarbu prisiminti, kad kiekvieno žmogaus patirtis yra unikali. Svarbiausia yra kalbėtis su savo partneriu, apsvarstyti visus aspektus ir pasikliauti savo intuicija. Vaikų auginimas yra didelė atsakomybė, bet tai taip pat yra vienas nuostabiausių ir prasmingiausių gyvenimo etapų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis