Braškės: vasaros džiaugsmas ir sveikatos šaltinis

Ne vienam vasara asocijuojasi su braškių sezonu. Šios sultingos, prisirpusios ir saldžios uogos ne tik pamalonina mūsų skonio receptorius, bet ir yra nepaprastai naudingos mūsų sveikatai.

Braškės – gamtos dovana mūsų grožiui


Visos žinome, kad žmogaus odos sveikata ir grožis prasideda nuo vidaus. Pasinaudokite braškių teikiama nauda! Jos yra puikus vitaminų C ir A šaltinis, o šie vitaminai yra būtini mūsų sveikatai ir odai. Valgydami braškes galime kur kas ilgiau išlaikyti odos elastingumą ir jaunatviškumą.


Be to, braškėse yra daug antioksidantų, padedančių kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie gali sukelti odos senėjimą ir ankstyvą raukšlėjimąsi.


Braškės – mažųjų užkariautojos


Dauguma vaikų tikrai džiaugsis, jei šios raudonos, saldžios uogos dažniau atsidurs jų lėkštėse. Be to, braškės ne tik skanios, bet ir nepaprastai naudingos jūsų mažyliams.


Braškės yra vitaminų ir mineralų šaltinis, ir padeda vaikams augti sveikiems. Šios uogos ypač svarbios vaikų imuninei sistemai ir jos stiprinimui.


Braškės padeda gerinti ir virškinimą, nes jose gausu skaidulų. Skaidulos padeda ne tik reguliuoti virškinimo sistemą, bet ir yra būtinos norint išlaikyti sveiką svorį. Tad, jei jūsų atžala kenčia nuo virškinimo sutrikimų, galbūt verta pabandyti pridėti šiek tiek braškių į jų mitybą!


Braškės, be abejonės, yra vienas gardžiausių vasaros brangakmenių – dovanoja ne tik palaimą jūsų skonio receptoriams, bet ir sveikatą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis